Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő olyan személyekkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő olyan személyekkel, akikkel eddig alig találkoztunk?

Figyelt kérdés
Édesapám szeretne meghívni néhány embert az esküvőmre. Igazából barátnak nem nevezném őket, csak jó haverjai apukámnak. Az a helyzet, hogy én eddig egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor találkoztam velük és úgy érzem nekem semmi közöm hozzájuk, de a kedvéért persze belementem. Csak ezt már a hónapban másodszorra játssza el, mert már előtte is meghívott egy másik párt, akikhez szintén semmi közöm. Már nagyon remélem, hogy több ilyen fölösleges embert nem akar meghívni, mert már így is húztunk egy határt. Vannak pl. távolabbi rokonok, akiket meg meg sem hívunk, de ezeket az ismerősöket meg igen. Nektek ez nem fura? Valaki tapasztalt már esetleg hasonlót? Persze azt mondta, hogy majd akkor ezeknek az embereknek a fogyasztását Ő állja.
2013. dec. 30. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék bele. A ti esküvőtök, a ti vendégeitek. Olyankor szokott ilyen helyzet előállni, ha a szülők finanszírozzák az esküvőt, és emiatt jogot formálnak arra, hogy beleszóljanak a vendéglistába. De ha nem ez a helyzet, akkor egyszerűen azt mondanám, hogy nem.
2013. dec. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Apukám nálunk is előállt ilyen ötlettel, erre csak annyi volt a válaszom, hogy neki már volt egyszer esküvője, arra azt hívott meg akit akart, az én esküvőmre meg az lesz meghívva akit én akarok.
2013. dec. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen, bár az unokatestvérei és családjai voltak, de akkor se láttam őket 5nél többször...

nálunk belefért, meg amúgy is felajánlotta, hogy fizeti, de nem fogadtuk el...

de ha nálatok nem fér bele, meg szűk körű, akkor ne. Nálunk a 120 főnél már nem volt tétel az a 10-12 ember

2013. dec. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne hívj meg olyan embereket, akiket te nem ismersz, nem szeretnél ott látni. Ez a te esküvőd, nem kívánságműsor vagy belépős kocsma, hogy édesapád majd fizeti a fogyasztásukat és akkor sörözhet a haverjaival. Azokkal ünnepelj, akik hozzád közel állnak, akiket szívesen látsz! Ne hagyd magad.
2013. dec. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyagiaktól függetlenül engem baromira zavarna, ha olyan emberek lennének az esküvőnkön, akik nem az én vagy a vőlegényem szerettei/közeli barátai. De mi nagyon introvertáltak vagyunk, és alapból kis esküvőt akarunk, egy lagziban lenyelnék egy-két plusz embert anya vagy anyós kedvéért, de ezzel meg az a gond, hogy ilyenkor könnyen vérszemet kaphatnak :D
2013. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!