Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Édesanyám unokahúga meghívott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Édesanyám unokahúga meghívott engem és a testvéremet az esküvőjére, akivel már kb.10 éve nem találkoztunk. Mennyi pénzt illene adnunk?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

ha végképp nincs ötlet, vegyetek inkább valamit. most összegbe lehet többet kéne adni, mintha vennétek valamit. persze más kérdés, hogy annak hasznát vennék-e és jobb volna pénzt, mert azt bármire elkölthetik...

Döntsd el annak tekintetében, hogy mennyire érdekel ez a rokon. Én mondjuk nem tennék ki magamért.

2011. febr. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább elsősorban ajándékban gondolkodjatok. Max visztek még minimális pénzt magatokkal (1-2ezer), ha lesz menyasszonytánc, de ez így nehéz és érdekes, hogy 10 éve nem találkoztatok. Persze, kedves, hogy így is meghív, de akkor is..
2011. febr. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyit illik legalább, amennyi fedezi a dínomdánom rátok eső részét (vacsora, italok, ilyesmi). Ezen felül esetleg a menyasszonytáncra mondjuk egy marék százast (amit utána az asszony felseperhet). :)
2011. febr. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle.
2011. febr. 12. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
jaj hát ha cigány a drága rokon akkó mindegy me majd úgy is azt kapod vissza később... illetve a felét.
2011. febr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!