Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért nem lehet olyan esküvő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet olyan esküvő, amit a menyasszony szeretne?

Figyelt kérdés

A menyasszony egyszerű esküvőre vágyik, csak a legszűkebb családdal, közeli barátokkal, lagzi nélkül. A vőlegény sem szeret táncolni, soha sem jártak discoba vagy bálba. Egyikük sem szeretni a feltűnést. Megegyeznek, hogy nem lesz lagzi, csak vacsora, lefoglalják az időpontot, elkezdik a szervezést. Erre a férfi anyja és nővére kitalálja, hogy legyen lagzi, mert buli nélkül nem is esküvő az esküvő. A vőlegény két tűz közé kerül, ő nem akar bulit, de hát az anyja kedvéért megpróbálja rábeszélni a menyasszonyát.

4 hónap van az esküvőig, már nincs idő szervezésre...

Üdv, a kétségbeesett menyasszony


2014. jan. 11. 11:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Olyan esküvőtök legyen, amilyet szeretnétek, mivel ti, a pár egyet értetek a lagzi nélküli kis esküvőben, így mindenképp olyan legyen. Saját tapasztalat: szintén nem társaság közepe pár vagyunk, párom nem tartja a kapcsolatot a rokonaival (akiket persze illett volna meghívni), együnk se nagy táncos-bulizós, és nem is akartunk sok pénzt költeni, a rokonság és barátok nagyon húzták a szájukat, de kitartottunk, és szuper 10 fős esküvőnk lett egy kis kápolnában és egy nagyon kellemes étteremben utána egy jó kis vacsi. Mindenki jól érezte magát, főleg mi, azóta is örülünk, hogy nem hagytunk beleszólást senkinek. Próbálkozott nálunk is anyósom, hogy de hát a rokonok meg fognak sértődni, meg milyen már, hogy nem lesznek ott. Párom leszerelte. Neked is azt ajánlom, hogy párod álljon ki az esküvőtökért az anyukájánál.
2014. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Anyósnak vagy bárki másnak semmi joga beleszólni. Ez a ti esküvőtök. Olyanra csináljátok amilyet ti akartok.


Nálunk 15 fős polgári esküvő volt. Majd mindenki azt rendelt amit akart étlapról alapú ebéd. 3 különböző ízű tortával:) amit én intéztem. A barátnőm csinálta őket.


Mi szép nem szép, konkrétan leszartuk volna ha bárki lagzit emleget meg sértődést. Ha lett volna több milliónk, akkor sem költöttük volna esküvőre. Mindketten pénzkidobásnak tartjuk ezt.


Az anyja ugyan emlegette a férjemnek, hogy a nagybátyját, a feleségét meg az unokatestvéreket meg kéne hívni, de mivel a férjem utálja őket, nem hívta meg! Én is csak az esküvő után 2 héttel ismertem meg őket. Mert kb évente 2x találkoznak.


Ne hagyjátok már magatokat.


Mi olyan esküvőt csináltunk amilyet akartunk, annyit költöttünk rá amennyit akartunk 100 ezer alatt kicsivel, és azok voltak ott akiket mi akartunk, kész passz!


A párod álljon a sarkára az anyjával szemben. Ha most enged neki, anyóska folyamatosan bele fog pofázni az életetekbe...


27/N

2014. jan. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudom írni ide is, mint egy másik kérdéshez. A legtöbb emberrel az a gond, hogy másoknak élik az életüket, mások szabályai szerint, nem merik saját maguknak élni azt. A párod nyilván nem elég határozott ember ahhoz, hogy kiálljon a véleménye(tek) mellett, elbizonytalanította a csald, hogy jó-e az, amit ő akar. Ez lesz közös életetek első napja. Ha ennek a napnak az eseményeit mások határozzák meg, akkor nagyon valószínű, hogy a közös életetek többi napját is mások fogják irányítani. Én azt mondom, csapj az asztalra!!!
2014. jan. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ráadásul, ha nem is vagytok táncolósak, és nem szerettek a reflektorfényben lenni, akkor kín szenvedés lesz az egész nap :S Gondolj csak bele, mindenki a menyasszonyt akarja jól megtáncoltatni, mindenki titeket fog ugratni, piszkálni, stb. Egy kényszeredett, zavart vigyorú pár fog visszanézni az összes fotóról, azokról a fotókról, amiket senki sem fog nézegetni, mert nem akarják felidézni azt a 'jobb lenne hamar elfelejteni' napot. Nem mindenkinek ilyen a lagzija; van, aki máshogy éli meg, de a leírásod alapján nektek ilyen lenne. :S Tényleg ne hagyd magad (előző voltam)
2014. jan. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!