Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti hol tartanátok a lagzit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol tartanátok a lagzit?

Figyelt kérdés

Abban a faluban ahol lakunk a terem 50000 forint, de az alapanyagokat nekünk kell vinni, fogadni kell szakácsot és felszolgálókat. Vagy egy 20 km-re lévő városban ahol az étterem mindennel együtt kb 300000 forintba kerül, de ebben még nincs benne a buszbérlés a vendégeknek ami kb 30000 forint.

Pároméknak van disznójuk, tyúkjuk szóval ha helyben tartjuk a lagzit akkor azt nem kell külön megvenni.


2014. jan. 16. 10:23
 1/9 anonim válasza:
71%
Én helyben csinálnám. Már azért is mert voltam több lagziban is és elég vegyes volt. És tapasztalatom szerint a vendégek többségének jobban tetszett a " sajátos" mint az étterem. De ha kiszámoljátok a pincéreket meg a szakácsot mennyibe lesznek, akkor tudjátok viszonytani az árakat.
2014. jan. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Én is helyben tartanám, ugyanaz a tapasztalatom, mint az 1-esnek, a lagzik közül, amiken voltam, a vendégeknek jobban tetszett általában ez a verzió.

Ha ha beleszámoljátok a szakácsot és a felszolgálókat és akkor is megéri, akkor szerintem ez a jobb.

Azt nem tudom, hogy a sütivel hogy lesztek, rendelitek, vagy sütitek. Általában szoktak lenni olyanok, akik házi sütik készítését vállalják lagzikra, ez is jó megoldás, ha ismeretek valaki megbízható embert.

2014. jan. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ebben a 300.000-ben mi van benne? Korlátlan ital fogyasztás?Éjféli vacsora? Sütik és torták is?


Mennyi lenne a felszolgálók és a szakácsok bére? A piát is házilag vinnétek vagy nektek kellene megvenni? Tortákat,sütiket szintén sütnétek otthon vagy cukrászda?Ha falusi lagzi lesz mindenki helybéli és senkinek nem kellene utazni?

A disznóvágást családon belül meg tudjátok oldani vagy böllért és plusz segítséget kell hívni?

2014. jan. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A 300000 forintban az étterem és mindenféle kaja van benne, amit szerintem sokan meg sem ennének, pl: rántott gomba ilyesmik. A tortát és sütiket nekünk kellene vinnünk.

Ha helyben lesz a lagzi akkor két szakács megtud főzni mivel a birkapörköltet egy jó ismerősünk főzné az esküvő napján.

2014. jan. 16. 11:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Légyszi a többi kérdésemet is vedd figyelembe és aszerint számolj.Nagyon sok múlik például a pián,mindkét esetben és a szakácsok felszolgálók bérén,de a többi is kiadással jár,ezeket kell összeírni,mert mennek a 10.000-k észrevétlenül,nem is gondolná az ember.Én eszerint írnék egy listát,hogy melyik esetben hogyan jövök ki és úgy dönteném el,hogy melyik éri meg jobban.
2014. jan. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még egy dolog eszembe jutott.Azt írod nem szeretitek a gombát.Akkor,mikor árajánlatot kértetek,nem beszéltétek át részletesen a menüt? Ha valamit nem szerettek,akkor lehet kérni mást,máshogy.Ez megegyezés kérdése.Ekkor módosulhat az ár,annak függvényében,hogy mit kértek.Nem csak egyféle menüsorral tudnak szolgálni egy étteremben és figyelembe veszik a pár kívánságát is.Ezt alaposabban át kellene beszélni.
2014. jan. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Étteremben.

Sokkal kevesebb szervezést, izgalmat igényel. A menü tényleg megbeszélhető. Nincs a lagzi előtti héten felfordulás az előkészületek miatt, amibe egy csomó rokont be kéne vonni, akiknek lehet, hogy szabadságot kell emiatt kivenni. Falusi lakodalmakban, és az előtte való készülődésben volt részem elég. Ha jobban utánaszámolsz, nem biztos, hogy anyagilag jobban jártok. És tényleg kényelmesebb lenne nektek is és a közeli rokonoknak is esküvő után szépen bevonulni egy étterembe.

2014. jan. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És azért nem elég egy vacsorához a pörkölt... Köretek, savanyúság, italok, stb... Díszítést vállal valamit ebben az árban az étterem? Mert az is elég költséges tud lenni.
2014. jan. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

az agyam megáll, hogy mire 50.000 egy terembérlés, mikor csak a bérlést adják hozzá... tudom, háttérszemélyzet, portás, fenntartási költség, fűtés, villany... de akkor is, hol van ennek a 2 napra vetített aránya????


Két szakács kevés egy lakodalomra! Pörkölt is kevés a lakodalomra, választék mindenképpen szükséges!


Visegrádon kb. 6.000 forint körül van szőrőstűl bőrőstül egy esküvői menü, korlátlan italfogyasztással. Azt mondom, Karakószörcsögön se legyen több, ahol még dunakanyaros panoráma sincs hozzá, amindenit, hogy ezekkel hogy elszáll a lóóóóó

2014. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!