Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha újraélhetnéd az esküvőd és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha újraélhetnéd az esküvőd és lagzit, min változtatnál rajta? Mi hiányzott, mi nem?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 12:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Egy helyen ahol nagyon szerettem volnaelfelejtettem fotót készíttetni, bánom, mert nem lehet visszahozni, de pörgtek az események...

Megigazítottam volna hamarabb a ruhámat, hogy ne szorítsa a hasamat, akkor nem lettem volna rosszul a vacsi alatt(szerencsére senki nem vette észre)

Kevesebbet idegeskednék...

Rákérdeztem volna 2 nappal az esküvő előtt a férjem bátyjánál, hogy be tette-e a személyi igazolványát( esküvő előtt 1 órával vadásztunk embert tannak a násznépből:):))

2013. okt. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
78%

Betette-e

Tanunak

2013. okt. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Több időt hagytam volna a fotózásra, és figyeltem volna hogy a menyecskeruháról is legyen
2013. okt. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Na ez jó, mert nálunk a fotózás előző nap lesz, úgyhogy nem kell majd rohanni :)
2013. okt. 31. 12:44
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Másik éttermet választanék.
2013. okt. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

- Más ruhát választottam volna, mert a fotókon, a szoknyarész undorító volt.


- Terhesen mentem férjhez, nem látszott, de halál kényelmetlen volt a pocakom, és még csak nem is tudtam táncolni rendesen.


- hiányzott hogy senki nem mondott rendes köszöntőt, tósztot.


- anyós miután kijelentette, hogy nem ad nászajándékot, kár hogy hallgattam, és nem mondtam neki, hogy örülnénk egy ágynemű huzatnak. Ugyanis kaptunk tőle valami saját kreálmányt ami többe került mintha vett volna egy ágyneműhuzatot.


- kár hogy nem küldtem haza azokat a vendégeket, akik átmentek egy másik buliba, bulizni

2013. okt. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Miért választanál másik éttermet?

2013. okt. 31. 13:08
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
1: Otthon felejtett személyi nálunk is volt, így azzal kezdtük hogy a nagykorú vendégektől kérdezgettük, hogy akkor kinél vannak iratok... Kis esküvő volt ahová sokan csak átsétáltak, így nem volt könnyű.
2013. okt. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
70%
Másik menyasszonyt vittem volna.
2013. okt. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Nemet mondtam volna.
2013. okt. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!