Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek tetszik az elől rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek tetszik az elől rövid hátul hosszú menyasszonyi ruha?

Figyelt kérdés

[link]

Mert én a múltkor nézegettem ruhákat (még nincs szó az esküvőről) és meglátta a párom az ilyen típusú ruhát és azt mondta,hogy ő ilyet akar majd rajtam.Nekem is tetszik csak nem tudom nem túl kirívó-e...



2014. jan. 19. 21:25
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nagyon tetszik, de nem mindenkinek áll ám jól! Nagyon meg kell gondolni és ehhez magasssarkú kell szerintem.
2014. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Esetleg nektek vagy ismerősötöknek volt ilyen ruhája?A vendégek mit szóltak hozzá?:/

2014. jan. 19. 21:52
 13/35 A kérdező kommentje:
Ez még csak egy elképzelés,persze ha nem áll jól akkor nem ilyen lesz és én is magassarkúval gondoltam :D
2014. jan. 19. 21:53
 14/35 anonim ***** válasza:
96%

Nekem tetszik és szinte biztosan ilyen lesz. Az alakom nem tökéletes, a melleim nem nagyok, viszont a lábaim jól néznek ki. Tehát elég logikus, hogy azon legyen a hangsúly. A másik opció a rövid ruha.

Viszont ha már rövid, akkor a felsőrésze biztosan diszkrétebb lesz, mert ha emellé még átlátszó is, az azért sok.

2014. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
95%

Az amit linkeltél szörnyen közönséges az átlátszó derékrésszel.


De vannak kifejezetten szépek is:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] (persze csak ha bélés is kerül alá)

2014. jan. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
86%
Hűha :) Lenem venném :)
2014. jan. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Azért mert hirtelen ezt linkeltem,nem ez lesz,csak megmutattam hogy milyenre gondoltam,amúgy én szeretem a csipkéset,és a negyedik ruha nagyon szép,köszönöm szépen.
2014. jan. 19. 22:10
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik, de magamon nem tetszene, mert ehhez nagyon szép láb kell, nekem meg olyan kis vékonyka lábaim vannak.

Vagy hosszút választok, vagy térdig érő, mindenhol egyforma hosszú, nagyon egyszerűt...bár igazából még azon is hezitálok, majd kiderül, előnytelen-e az is, vagy elmegy.

2014. jan. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
96%

Nekem tetszik :) Persze, ha elől nem túl rövid, a kb térdig érő egy szép lábú menyasszonyon nagyon jól mutat :) Az a lényeg, hogy neked és a párodnak tetszen :) Én fekete-fehér ruhában mentem férjhez...:)

Egy esküvőn voltam hosztesz, ahol a menyasszony ilyen elől rövid hátul hosszú ruhában volt, de ő alacsony és eléggé duci volt, a ruha meg eléggé rövid...Ebből gondolom sejted, hogy neki pont sikerült az ízléstelen verziót felvennie :)

2014. jan. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Nekem sem igazán tetszik,de ízlések és pofonok. :) Meg az ilyen ruha annak áll jól,akinek szép formás lába van,mivel az kap nagyobb hangsúlyt.
2014. jan. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!