Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek tetszik az elől rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek tetszik az elől rövid hátul hosszú menyasszonyi ruha?

Figyelt kérdés

[link]

Mert én a múltkor nézegettem ruhákat (még nincs szó az esküvőről) és meglátta a párom az ilyen típusú ruhát és azt mondta,hogy ő ilyet akar majd rajtam.Nekem is tetszik csak nem tudom nem túl kirívó-e...



2014. jan. 19. 21:25
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Az a legjobb, ha felpróbálsz egyet :) Szerintem, ha nem túl rövid elől a szoknya, és szép lábakat "gyúrsz" magadnak az esküvőre(vagy már megvan :)), megspékelve egy gyönyörű magassarkúval...Telitalálat lesz, maximum csak az irigykedő pillantásokat fogod bezsebelni :) Meg a párod elismerését :) Ami azért valljuk be, eléggé jó dolog :)

Bármilyen ruhád is lesz, Te leszel a legszebb a nagy napotokon, ebben biztos vagyok :) Sok boldogságot :)

2014. jan. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!:)
2014. jan. 24. 14:13
 33/35 anonim válasza:
62%

Sziasztok!

Nekem ilyen ruhám volt az esküvőmön két éve, és egyáltalán nem volt közönséges, sőt!...

Mindenképp olyan ruhát szerettem volna, ami eltér a megszokottól, mert már annyira unalmas ez az "átlagos" ruha... Én imádtam, a násznép is teljesen odavolt tőle. Fukszia színű szalag volt a derekán, ugyanilyen színű, extra magas cipővel.

2014-t írunk, legyünk már kicsit "másak", mint az átlag... :)

2014. ápr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
nekem így képeken tetszenek ezek a ruhák, de élőben én sem venném fel, és nem tetszene egy menyasszonyon. nekem ez olyan fajta ruha, amit ilyen puccos kiöltözős eseményre vennék fel, de nem az esküvőmre. :) bár nekem kislánykorom óta egy hatalmas Hamupipőke fazon az álmom. :))
2015. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
0%
off hát ez jó! -áttették a modik a szex rovatba az elől kurta menyasszonyi ruha témát, annyira ízléstelenül lotyós a ruha :D:D:
2015. júl. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!