Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek tetszik az elől rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek tetszik az elől rövid hátul hosszú menyasszonyi ruha?

Figyelt kérdés

[link]

Mert én a múltkor nézegettem ruhákat (még nincs szó az esküvőről) és meglátta a párom az ilyen típusú ruhát és azt mondta,hogy ő ilyet akar majd rajtam.Nekem is tetszik csak nem tudom nem túl kirívó-e...



2014. jan. 19. 21:25
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
74%

:)ezek azért nagyo szápek

[link]

2014. jan. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, nekem ettől olyan "meztelennek" tűnik egy menyasszony élőben. Ezért nem tetszenek annyira a rövid ruhák sem, dehát ízlések és pofonok. Ezen felül számomra egy ruha vagy rövid, vagy hosszú. Ez a felemás bennem olyasmi érzetet kelt, mintha elszabták volna...

Voltam olyan esküvőn egyébként, ahol ilyen volt a ruha, fogalmam sincs mit szólt hozzá a násznép. A csajnak nagyon szép hosszú lábai vannak, úgyhogy nagyon jól állt neki (és simán bemehetett a templomba), de nekem akkor is azt a "meztelen" hatást keltette. Ilyemi ruhája volt: [link]

2014. jan. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
20%
Nekem tetszik, de túl kihívó egy esküvőre nekem mint menyasszonyi ruha. Viszont a menyecske ruhám ilyesmi lesz, csak hátul nem ennyire hosszú. :)
2014. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem szépek ezek a ruhák... Ráadásul sok közülük elég közönséges is. Biztos nem ilyen ruhám lesz majd.
2014. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire rövid és mennyire csicsás. Ilyenből van kifejezetten stílusos darab is, de van olyan is, aminél az útszéli prostik különbül öltöznek fel a sarkon...
2014. jan. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Menyasszonyi ruhának nem nagyon jön be az elől rövid, hátul hosszú fazon, a menyecske-ruhám viszont ilyen lesz. Egyszer láttam egy ilyen ruhát egy nagyon dagi csajon....szörnyen állt neki. Szóval ehhez mindenképpen vékony alkat kell. Ha neked tetszik simán felveheted. Templomba viszont nem ajánlatos.
2014. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, persze ahogy előttem is írták, ebből is vannak szörnyen közönséges darabok. Illetve viszonylag kevés embernek előnyös.

Én speciel a szegényes tánctudásom miatt nem venném fel, jobb, ha nem látják a lábamat. :D

2014. jan. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
47%

Olyanok, mintha elől felakadt volna véletlenül, pisilés után. Nagyon nem szép, ünneprontóan zavaró - kinek szól? a násznépnek? de hisz nem egy kihívás a cél, hanem egy hűséget esküvés, egy életre szóló szövetség.

A lány = szép virág... ezt mutatta évezredek népviselete és a mennyasszonyi ruha is. Virágnak öltöztek.

2014. jan. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
-n
2014. jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Nem a násznépnek szól csak érdekel az emberek véleménye sajnos,és a párom ilyet szeretne és nem szeretném hogy összesugjanak majd a hátam mögött..

Köszönöm a válaszokat

2014. jan. 22. 13:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!