Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet esküvőt csinálni ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esküvőt csinálni ha már házasok vagyunk csak az esküvőnk csak papíron volt, nem volt se ruha se lagzi se semmi esküvői dolog? Ilyenkor mi történik a hivatalba, ha egyáltalán lehet ott ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

A ha mondhatom így ,hogy a férjem akart ilyen jelentéktelen fa..ságot!Nem lehetett ruhám és semmi ami egy esküvőn szokott csak páran voltunk!

Én meg már bánom,hogy egyáltalán volt valami,mert így soha nem lehet többet igazi esküvőm.10 éve voltunk együtt mikor megtörtént ez a szörnyűség.Nekem ez volt életem legrosszabb napja hiába szeretem őt nagyon ezt soha nem tudom neki megbocsájtani.Tudom,hogy sokatoknak ez nyafogásnak tűnik,de az egész életem borzalmas volt ezt ő is tudja,mert sokszor volt szemtanúja annak,hogy a családom mit művel velem,hogy tesznek tönkre lelkileg és anyagilag is.Én csak egy kis boldogságot szerettem volna egy napot amire jó szívvel emlékszek vissza.De most már soha nem lehet részem semmi jóban!



2014. jan. 24. 12:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
77%

Lehet "ál"esküvő és lagzi is.


Egyik rokonomék úgy házasodtak, hogy a polgárit nagyon szűk családi körben, majd 2 héttel később lagzi és volt álszertartás is. Ezt is az anyakönyvvezető végzi, gondolom kell érte fizetni pluszban. A lényeg, hogy gyakorlatilag a násznép előtt lement ugyanaz a szertartás. Aki nem volt ott az elsőn, nem is tudta, hogy nem ez az igazi.


Szóval semmi akadálya :)

2014. jan. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk sem volt lagzi,még templomi esküvő sem.Csak bementün és az anyakönyvezető összeadott minket tanuk és a szülők voltunk.Most 3 gyermekünk van és 10. évfordulonkon,ami tavaj júliusba volt.Rendesen összeházasodtunk,lagzival.Az anyakönyvezető is összeadott minket újra,persze ez már nem hivatalos volt,de megtette a család és barátaink elött,majd bementünk a templomba és utánna csaptunk egy szuper bulit.Kisebbik lányom 3 éves a nagyobbik pedig 8.Ők voltak a koszorus lányok,Életem legszebb napja volt.Te is megteheted csak akarni kell :))
2014. jan. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Igen erre én is gondoltam,hogy akkor a templomit is megcsinálnánk,mert hogy ő nem tartja fontosnak,pedig ő is katolikus!Egyszerűen én csak egyszer szerettem volna igazán szép lenni egy gyönyörű ruhában,csak ő sajnált rá annyi pénzt kidobni!
2014. jan. 24. 12:58
 14/27 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, persze, lehet, a kerek (10, 25, 50, stb) alkalmakkor szokás is, úgy hívják, hogy házasság megerősítése. Az anyakönyvvezetővel kell megbeszélni.
2014. jan. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, a legnagyobb probléma a kapcsolatotokkal van, ezt szerintem te is érzed. Írod, hogy nem törődik veled eléggé, elhanyagoltnak érzed magad. Hidd el, ez nem fog megváltozni attól, hogy rendeztek egy esküvős szertartást. Persze legalább megkapod amire vágytál, de szerintem a kapcsolatotokkal más a probléma, mint a kimaradt esküvői buli. Tudom hogy semmi közöm hozzá, de próbáljatok meg leülni és megbeszélni a dolgokat, ne csak ezt az esküvőset, hanem a kettőtök kapcsolatát is.
2014. jan. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
25%
lehet. Nekünk pl. az egyházi egy évvel később volt. Lehet utána lagzi is. Lehet fogadalommegújító is vagy valami hasonló, pénzért kimegy az anyakönyvvezető bárhová, pláne hogy már házasok vagytok :)
2014. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
54%
Nem esküvőnek, hanem házasság-fogadalommegerősítésnek hívják, ha jól tudom, ugyanannyiba kerül, mint egy 'rendes' polgári esküvő.
2014. jan. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
24%

Miért nem csináltok olyat, hogy csak egyházi esküvő és lagzi? Szerintem másodszor is az anyakönyvvezető elé járulni azért nem lenne jó ötlet, mert te nem fogadalommegerősítést akarsz, hanem klasszikus esküvőt. És benned lenne az érzés, hogy ez most csak kamu.


Viszont ha egyházi esküvőtök nem volt, akkor máris jobb a helyzet, mert meglesz az "első" érzés, hiszen Isten színe előtt először esküdtök hűséget egymásnak. Ráadásul egy templomi esküvő sokkal, de sokkal elegánsabb, mint egy polgári, nem véletlen, hogy sok nem vallásos pár is tart templomi esküvőt - csak a "feeling" miatt :)

2014. jan. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
57%

Megtarthatjátok most a templomi esküvőt, vagy megújíthatjátok a fogadalmat, meg kell beszélni az anyakönyvvezetővel, hogy mit lehet tenni ezügyben.

Utána pedig mehet a lagzi.

De én is úgy látom, mint itt többen, hogy a kapcsolatotokban ennél sokkal súlyosabb gondok lehetnek.

2014. jan. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
51%
Őszintén azért annyira már ne éld bele magad, én voltam ilyenen de olyan unalmas lagzin még soha nem voltam. Valahogy nem volt az igazi,hogy tudta mindenki csak játék esküvő.
2014. jan. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!