Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet esküvőt csinálni ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esküvőt csinálni ha már házasok vagyunk csak az esküvőnk csak papíron volt, nem volt se ruha se lagzi se semmi esküvői dolog? Ilyenkor mi történik a hivatalba, ha egyáltalán lehet ott ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

A ha mondhatom így ,hogy a férjem akart ilyen jelentéktelen fa..ságot!Nem lehetett ruhám és semmi ami egy esküvőn szokott csak páran voltunk!

Én meg már bánom,hogy egyáltalán volt valami,mert így soha nem lehet többet igazi esküvőm.10 éve voltunk együtt mikor megtörtént ez a szörnyűség.Nekem ez volt életem legrosszabb napja hiába szeretem őt nagyon ezt soha nem tudom neki megbocsájtani.Tudom,hogy sokatoknak ez nyafogásnak tűnik,de az egész életem borzalmas volt ezt ő is tudja,mert sokszor volt szemtanúja annak,hogy a családom mit művel velem,hogy tesznek tönkre lelkileg és anyagilag is.Én csak egy kis boldogságot szerettem volna egy napot amire jó szívvel emlékszek vissza.De most már soha nem lehet részem semmi jóban!



2014. jan. 24. 12:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
85%
Akár a 8-as válaszolónak úgy nekem i kis esküvőm lesz ,szintén kb.14 fővel ,12 év után,de az igazi menyasszonyi ruháról nem mondanék le ,és lagzi sem lesz utána. A párom is egyetért velem ,ő is szeretne igazi menyasszonyként + a kislányunkat ,mint kis koszorúslányt hercegnőként látni .:-)Szerintem létezik ,hogy meg lehet erősíteni a fogadalmatokat és oda felveheted a menyasszonyi ruhát !
2014. jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok,hogy megértetek,és ilyen szuper ötleteket adtatok.Presze ezeket még meg kell beszélnünk,hogy mindenkinek jó legyen.Köszönöm a segítségeteket!

Azért mi nők nem tudunk ellenálni egy szép menyasszonyi ruhának!

Csakhogy ezt a férfiak többsége nem tudja komolyan venni!

2014. jan. 24. 23:39
 23/27 anonim ***** válasza:
13%
A férfiak többsége igenis komolyan tudja venni a menyasszonyi ruha jelentőségét, a kisebbség az, aki nem. Az általam ismert férfiak mind nagyon büszkék voltak a gyönyörű menyasszonyi ruhás párjukra, egyik se várta volna el, hogy akár egy egyszerű farmer nadrágban esküdjön. A te férjed a kisebbséget képviseli, de azért bízom benne, hogy sikerül "jobb belátásra" téríteni.
2014. jan. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
51%

Sok szertartasvezeto vallakozas van magyarorszagon.

Ha gondolod adok egy weboldal elerhetoseget.

nem olyan sulyos osszegert osszeadnak titeket barhol hajon kertben hegyteton vizparton stb. Ugy ahogy ti szeretnetek meg a szoveget is megirhatod magadnak.

Mi romantikussan hazasodtunk helyszinen de elotte par nappal mar megvolt a hivatalos eskuvonk a varoshazan ingyen gyorsan.

Aztan a vendegeknek a szertartasveszetovel meg egy szep sajat szoveges ceremonia. A vendegek nem tudtak hogy mi mar hazasok vagyunk.

Kepzeled el naplemente topart halk zene feher szekek sok sok virag es gyertya tobb szaz gyertya.

2014. jan. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
64%
Attol meg hogy felveszel egy eskuvoi ruhat a hazassagod nem lesz jobb, a problemaitok nem fognak megoldodni, nem lesz a ferjed figyelmes, stb. Talan ezen kellene elgondolkodni.
2014. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Azt megértem, hogy neked ez probléma, de igazából kényszerített valaki erre a házasságra? Szépen belementél, hogy legyen egy teljesen egyszerű esküvőtök (van olyan is aki éppen ilyenre vágyik). Ha már ezt sem tudtad megbeszélni a férjeddel, hát............ Ennyit nyafogni egyébként egy ilyen dolog miatt, hogy neked nem volt szép ruhád az esküvőn és emiatt hónapokat bőgsz, csak irigyelni tudlak, hogy ennyire kevés problémád van. Egyébként szerintem lehet újraházasodni, pénzért mindent lehet.
2014. febr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Mi lett végül? Megbeszéltétek, rendben vagytok? Lesz/ volt esküvő?

Igazából csak most találtam meg a kérdést és konkrétan az én esetemet írtad le. Nekem is kimaradt minden "nagy" pillanat az életemből, de ezek közül igazából csak az eljegyzést(mm azt hogy egyáltalán megkérje a kezem, nem a családnak tartott gügyögést, azt nem bírom)és az esküvőt sajnálom. Nekünk is elég egyszerű életünk van, detto, én meglepem ő csak nagyon ritkán, amivel még nem is lenne baj, jobban szeretek én ajándékozni, h.ülyén érzem magam ha én kapok valamit(előtte soha nem kaptam ajándékot).

De ez nekem is fájó pont, főleg amikor látom, hogy korunkbelieknek megadatik minden, ő is a haverjainak minden nekem meg kb semmi.

A gyűrűt azóta ígérgeti, persze sose fogom megkapni, pedig nekem egy 200 forintos bizsu is elég lett volna. Meg persze az, hogy farmerban, pólóban(ő lesörözött ingben, mert előtte este buliztak). Bementünk aláírás a két tanú előtt és kész, mindenki ment amerre akart.Ennyi. Konkrétan egy közös selfie sincs arról a napról. Ha tudnám, hogy nálatok mi lett az adna egy támpontot, hogy reménykedjek/van-e értelme(mert azért így tényleg nem az igazi), vagy inkább törődjek bele, mondjak le róla és felejtsem el, aztán majd lesz szép emlék, ha gyerekünk lesz...már persze,ha lesz.

2016. okt. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!