Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha az esküvőre messziről is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az esküvőre messziről is érkeznek vendégek, nem is kevesen, a párnak kell fizetni a szállásukat?

Figyelt kérdés
Hogy lehet finoman a tudtukra adni, hogy ezt anyagilag nem tudjuk vállalni?
2014. febr. 20. 11:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%
Igazából úgy szokás, hogy a pár biztosítja a szállást. Na, de tényleg érthető, ha olyan sokan jönnek, hogy nem tudjátok rokonoknál elszállásolni őket és anyagilag sem tudjátok vállalni. Szerintem keressetek olcsó szálláslehetőségeket nekik, mondjátok meg, hogy itt lehet megszállni ennyiért és sajnos ti nem tudjátok vállalni a költségeket.
2014. febr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
63%
Én igazából nem is értem ezeket a kérdéseket. Hozzánk is jöttek messziről vendégek, de hát a rokonság jó rész azért itt lakik, és a távoliak nekik is rokonaik... fel sem merült, hogy szálloda kell, szívesen befogadták őket a saját rokonaik.
2014. febr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%

Érthető, de én így valószínűleg nem mennék. Szerintem olyan helyen kell megtartani, ahol meg lehet oldani a szállást, mi is így tettük ezt és senkinek nem került plusz költségbe.

Ha kifizettettem volna a vendégekkel a szállást, a fele nem tudott volna eljönni.

2014. febr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell, de illik. Viszont ha ez nem megy, akkor egyértelműen közölni kell ezt a vendégekkel, hogy időben el tudják dönteni, tudják e ezt a plusz költséget még vállalni az utazás, készülődés, nászajándék költségei mellé. Ja és nem szabad megsértődni, ha így valaki nem jön el.
2014. febr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%
Igen, ez a másik, hogy ha nem túl gazdag a rokonság, a szállás meg nem túl olcsó, akkor lehet, hogy nem mindenki fog elmenni az esküvőre, ezen tényleg nem kell megsértődni.
2014. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
32%

"majd másnap távozáskor az orrunk alá dugtak egy 35ezres számlát, hogy hát a pár mégsem állja a szállást!

Na ha ezt előre tudom, akart volna a franc szállást!"


Na, ez azért a pofátlanság teteje. Az is, amit a pár csinált, de az is, amit Te. Ha meg tudtad volna oldani, hogy hazamenj (mert ezek szerint "akart volna a fene" meg tudtad volna), volt pofád még növelni a költségeiket??

Azt megértem, hogy elfogadja, aki nem tudja megoldai, de te meg tudtad volna, csak így kényelmesebb volt, meg úgyse neked kell kifizetni... gyönyörű...



Nálunk nem szokás, én akartam, de minden vendég visszautasította, mondván, elég a kiadásunk így is.

2014. febr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
72%

" Na, ez azért a pofátlanság teteje. Az is, amit a pár csinált, de az is, amit Te. Ha meg tudtad volna oldani, hogy hazamenj (mert ezek szerint "akart volna a fene" meg tudtad volna), volt pofád még növelni a költségeiket??

Azt megértem, hogy elfogadja, aki nem tudja megoldai, de te meg tudtad volna, csak így kényelmesebb volt, meg úgyse neked kell kifizetni... gyönyörű"


Kedvesem!! Az olvasd már el és értelmezd, ha sikerül, hogy a pár FOGLALTA a szállást! Nekem közöm nem volt hozzá!

Ha meg ők foglalnak, akkor rákérdeztünk ugyan kié a költség! Feltételeztük és nem csak mi, hanem még jó páran, ha már ennyit kell utazni és ők intézték, nem nekünk kell fizetni...

Ugyanis ha már ilyen pofátlan gyökérnek állítasz be, én nem ide foglaltam volna magunknak, 3 óra alvásra!

2014. febr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
83%
Mi kuldtunk koremailt mindenkinek, hogy hasznos infok itt es itt, olcso szallast tudunk segiteni foglalni ha kell, ebbol egyertelmu volt. Azt is mondtuk, hogy nem kerunk semmi ajandekot mert tudjuk hogy koltseges az ut (kulfoldrol jottek baratok tobben is). Adtak ettol meg valami jelkepeset, de mivel kb 6000ert talaltunk szallast nekik egy fore egy ejszakara, ennyit ki tudtak ok is fizetni, foleg kulfoldi fizukbol :) de ha emiatt valaki nem tudott volna jonni, megertettem volna. Ha kozeli csaladtagok lettek volna, akkor megprobaltam volna valahogy beszallni azert.
2014. febr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem baj, ha nem tudjátok fizetni a szállást, de mindenképp jelezni kell! Mi is jártunk már úgy, hogy kifejezetten azt mondták, hogy állják a szállást, mikor meg ott voltunk, akkor kiderült, hogy nekünk kell fizetni. Mivel az ajándékpénz úgy volt kiszámolva, hogy bele volt számolva a szállásunk költsége is, ezért abból lett kivéve a szállásra a pénz. Mondhatjátok, hogy bunkóság, de ők nem csak, hogy nem szóltak, hogy nem tudják állni a szállást (egyébként pedig tudták volna), hanem kifejezetten arról volt szó, hogy ők állják. Szóval a lényeg, hogy szóljatok, és akkor a vendégek mérlegelni tudják, hogy ez nekik belefér-e a keretbe.
2014. febr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
90%
Illene..
2014. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!