Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A menyasszonyom nem szeretné,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyasszonyom nem szeretné, ha a szüleim megjelennének az esküvőn. Hogy beszéljem rá, hogy békéljen meg legalább egy napra?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk elején a szüleim nagyon meghurcolták, de mára rájöttek, hogy hibáztak és békülnének, de a menyasszonyom nem hajlandó megbocsátani. Valamennyire megértem és kerülgetheti a szüleimet élete végéig, ha szeretné, de az nem helyénvaló, hogy hogy ez a viszálykodás tönkretegye az esküvőnket is.
2014. márc. 7. 19:10
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
64%

#20

Lehet, hogy nem akarnám őket látni, de ha a vőlegényemnek fontos, hogy ott legyenek, elfogadnám.

2014. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
38%

Nem írta le sehol, hogy évekig szidták. És ha békülnének, bocsánatot kértek, akkor miért kéne gyűlölködni továbbra is? Primitív dolog az életvégig tartó gyűlölködés, ha a másik belátta tévedését, és bocsánatot is kért.


De tudom, a GYK-n lehurrogják azt, aki a békét favorizálja, itt illik gyűlölködni és köpködni a másikra....



-.-

2014. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
52%
a szülők a primitívek, aztán majd a gyerek is kis majom lesz, mi? kinézem az ilyenekből!
2014. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
81%

Én megértem a menyasszonyt. Nem olvastam, hogy gyűlölködne, de fáj neki, s ez elrontaná a saját esküvőjét, bármennyire is a párja szülei. Bizonyos dolgok nagyon sokáig tudnak fájni, akkor is, ha az ember nem egy mimóza alkat. Velem is történt már ilyesmi, soha nem bocsátottam meg, a gyűlölet szerencsére úgy másfél évtized után megszűnt, utána már csak nem érdekelt a velem amúgy közeli vérségi kötelékben levő egyed. Én se viseltem volna el a saját esküvőmön...


Szép (pontosabban normális) dolog, hogy békülnének a szülők, de még a menyasszony jószándéka is kevés, ha egyszer az érzéseit nem tudja kontrollálni s a régi emlékek elhomályosítanak minden szépet...

2014. márc. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
68%

A szüleidben nem sok empátia lehet, ha a kedvedért nem tudták elfogadni már az első perctől azt, akit szeretsz. A rasszizmus nem múlik el, csak úgy. Biztos, hogy az esküvőn nem tudnának szeretettel nézni a feleségedre, vagy legalábbis nem lenne őszinte a tekintetük, és az egésznek a hangulatára rányomná a bélyegét a korábbi sérelem. A párod végigszoronganá nemcsak az esküvőt, de az előtte lévő időszakot is. Nem szabad elvenned tőle, hogy ez a fontos esemény maradéktalanul örömteli legyen számára, és hogy valóban élete legboldogabb napja legyen.

Éreznie kell, hogy olyan valakihez ment feleségül, aki kiáll mellette, elvégre most már a párod életed főszereplője, nem a szüleid. Ők majd nézegessék otthon utólag a fényképeket, és éljék meg azt, hogy következménye van annak, ha valakit megbántanak.

2014. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
53%

Én így nem tartanék esküvőt, hogyan fogtok később működni családként? A gyerek születésnapja külön lesz megtartva, te majd átviszed őt a nagyszülőkhöz anyuka otthon marad? Ugyanez karácsony egyik napján? Apa és a gyerek/ek átmennek ebédre, ajándékot bontogatni, anya addig otthon ül?

Anya meddig lesz ilyen sértett? Vagy ráveszi apát hogy most már ő se járkáljon át mert a gyerekek miatt kényelmetlen hogy mindig csak ő marad otthon?

2014. márc. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
65%
Én is ki lennék bukva a menyasszonyod helyében. De próbáld rávenni, hogy mivel az esküvő nem csak a menyasszony, hanem a vőlegény nagy napja is, ezért a szüleid legyenek ott, utána kerülheti őket továbbra is, ahogy tetszik.
2014. márc. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
71%

Én nem azt nem szeretem, aki a békét favorizálja, hanem azt, akivel lehet úgy bánni, mint egy darab szarral, utána ugyanúgy csóválja a farkát, ha megjelenik a bántó fél.


Nem szeretem azokat, akik a lábtörlő-létre buzdítják a másikat a béke álarca mögé bújva.

2014. márc. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
19%
Egy rabszolgával rabszolgaként kell bánni.
2014. márc. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
37%

29-es

Na te vagy az anyós? Tapló...

2014. márc. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!