Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A menyasszonyom nem szeretné,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyasszonyom nem szeretné, ha a szüleim megjelennének az esküvőn. Hogy beszéljem rá, hogy békéljen meg legalább egy napra?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk elején a szüleim nagyon meghurcolták, de mára rájöttek, hogy hibáztak és békülnének, de a menyasszonyom nem hajlandó megbocsátani. Valamennyire megértem és kerülgetheti a szüleimet élete végéig, ha szeretné, de az nem helyénvaló, hogy hogy ez a viszálykodás tönkretegye az esküvőnket is.
2014. márc. 7. 19:10
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
65%

Ne haragudj, de a rasszizmus szerintem megbocsáthatatlan, így igaza van a menyasszonyodnak.


Ha nem tudsz viszont megbékélni a helyzettel, akkor vesd fel neki a 2 tanús esküvő vagy esetleg nászúttal egybekötött, külföldi esküvő ötletét az ő szerettei nélkül is, így senkinek az érdekei nem sérülnek, hanem mindketten egyformán lemondtok valamiről.

2014. márc. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
29%
Hát szerintem ez nem jó hogy választások közé állít téged! És neked el kell döntened hogy vagy őt választod, vagy pedig a szüleidet! És tényleg nem kerülheted el a szüleidet az életed hátra levő részében, hiszen nekik köszönheted hogy vagy! És a szüleid tényleg annyira meghurcolták hogy ennyire haragszik rájuk??? Hogy ha szeret akkor megbocsájt nekik! Én a te helyedben a szüleimet választanám akiknek köszönhetem azt hogy életet adtak, és a világon több millió másik nő létezik! :)
2014. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
81%
Én biztos, hogy nem vennék részt az olyan esküvőn, ahol majomnak, vagy kannibálnak neveztek. Igaza van a menyasszonynak.
2014. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
36%
Mi lesz ha gyereketek születik? Az unokát nem engedi majd át a nagyszülőkhöz? Mi lesz a közös ünnepekkel?
2014. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
44%

Ahelyett, hogy inkább büszkék lennének rá, biztos nagyon különleges egy hölgy lehet.

Próbáld addig megbeszélni vele, és szüleiddel is, hogy próbáljanak bocsánatot kérni tőle.

Bár igen, vannak sérelmek, amik nem megbocsájthatók, ezt Te tudod, mi volt akkor.

Ilyen esetben érthető a párod aggálya.

Én se voltam kíváncsi az apósomra, egy bizonyos beszólása után már soha többet.

2014. márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
59%

Én viszont nem hiszek az örök haragban.

Ha a szüleid belátták, hogy helytelenül cselekedtek és bocsánatot kértek, akkor nem látom, miért kell életünk végéig gyűlölködni.

Ha a menyasszonyod intelligens, akkor lépjen túl rajta. Nyilván nem ez volt az első és utolsó, hogy a származása miatt megszólták. Ez persze nem mentség, de én azt sem tartom normálisnak, hogy valaki az élete végéig gyűlölködjön.


És tényleg, a közös gyerekek is el lennének tiltva a szüleidtől? Szerintem ne hagyd, hogy a menyasszonyod korábbi sérelmei vezessenek egy életen át.

2014. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok eltiltva a szüleimtől, természetesen a gyerekek sem lesznek. Amikor nem beszéltem velük, akkor én is haragudtam, de én már többé-kevésbé megenyhültem. Ő nem szeretne találkozni velük, márpedig az esküvőn ezt nem lehetne elkerülni, ez itt a bökkenő.
2014. márc. 7. 20:03
 18/34 anonim ***** válasza:
50%
Szomorú, de akkor nem lenne esküvő. Élettársakként is lehet élni.
2014. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
32%

Egyetértek az utolsóval. Lehet, hogy anno megbántották a szüleid a menyasszonyod, de ha békülni akarnak, akkor ott a jószándék bennük. Itt már a menyasszony az, akiben nincs meg a jószándék feléjük.

Nem tartanék esküvőt így, de azon is elgondolkodnék, hogy akarok-e olyannal élni, aki az élete végéig gyűlölni akarja a szüleimet...

2014. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
73%
Nehogy a menyasszonyt szidjátok már, ha évekig szidnának mint a rongyot, olyat miatt amiről nem tehettek, ti sem akarnátok őket ott látni!
2014. márc. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!