Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Május elején esküvőre megyünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Május elején esküvőre megyünk, van manapság valami esküvői divat nőknek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 20. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen van...ne vegyél fel fehér menyasszonyi ruhát, ha nem te vagy a menya! :-)
2014. márc. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

megfelelően elegáns

(sosem volt divat, csak illemszabály erre)

2014. márc. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

(első de az nem divat)


nem illik túlöltözni a menyasszonyt...

2014. márc. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Divat nincs, de illemszabályok vannak. Ne vegyél fel fehéret (bizonyos helyeken a fekete, piros, rikító is illetlen magában, mixelve már mehetnek). Ne öltözd túl a menyasszonyt (puffos hercegnős ruhák kilőve). Öltözz az esküvő hangulatához illően (pl. egy laza, tóparti esküvőre lehet lazábban öltözni, mint egy kastélyosra) Legyél elég elegáns és minőségi, ízléses ruhát vegyél fel (ne vmi csillogós-csicsás kínai minit, amiben diszkóba szoktál menni - nem rólad feltételezem ezt, de sajnos láttam ilyen rucit esküvőn).
2014. márc. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mutatom miket NE vegyél fel:


[link]

[link]

[link]


Ilyeneket sok kérdésnél látok, hogy szerintünk jó-e, de ezt még buliba se venném fel, max ha farsangon kurvänak öltözök.


Ilyet SE vegyél fel:

[link]

[link]

[link]


Ezek ESTÉLYI ruhák, nem esküvői. Azért szólok, mert ilyet is sokan linkelnek.


A színekre vonatkozó "szabályt" már leírták, én csak annyit tennék hozzá, hogy ne legyen túl rövid mert az ízléstelen, és ne legyen a templomban (ha ott lesz) szabadon a vállad, mert az udvariatlan.


Amik nekem tetszenek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. márc. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az 5. szerintem mindent elmondott.


Annyit tennék még max hozzá, hogy hosszú ruhából az egyszrű szabású maxik is divatosak, és egy nagyobb/elegánsabb esküvőn nem számítanak túlzásnak:

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!