Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői ültetés, ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői ültetés, ebben az esetben hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak és anyukámnak új párja van, apukámnak nincs. Mellettem üljön apukám, mellette anyukám és ő mellette anyu párja? Nem akarnám anyu párját a főasztalhoz ültetni,de gondolom muszáj, nem? Vagy mivel U alakos lesz, anyut ültessem a szélére és a hosszú sor első székére meg a párját? Akkor egymás mellett ülnek, de a párja mégsem a főasztalnál. De akkor mamám beljebb ül, mint anyu??

Anyu mellett szívesen ülnék...


2014. márc. 29. 10:59
1 2
 11/12 piroska és a farkas ***** válasza:
Nálunk U alak volt, de úgy, hogy minket kettőnket leszámítva az asztal külső és belső kerülete is meg volt terítve. TEhát mi elfoglaltunk ketten egy 6személyes asztalt, mivel vlünk szemben nem ült senki, és az oldalsó 2 helyet elvitték a mi asztalunkhoz csatlakozó asztalok, és sorban a többi 6 személyes asztalból is 4 személyes lett emiatt, viszont ott már 4-en ültek. Tehát amennyiben a szüleid jóban maradtak, és nem cél, hogy minél távolabb üljenek, én azt csinálnám, hogy melletted anyukád, őmellette a párja, és velük szemben ülve, veled csak egy embernyi hely híján szemben apukád, és ha van hozzá közelálló rokon, ő lenne a 4. apukád mellett.
2014. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nálunk csak mi ültünk a fő asztalnál, bár egy kissé más volt a helyzet. Nekem újraházasodott mindkét szülőm, és egy nagyszülő is van, páromnak pedig csak anyukája van. Szóval hülyén nézett volna ki és veszekedést se akartunk. Úgy csináljátok, ahogy nektek tetszik.
2014. márc. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!