Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Felvennétek magassarkút, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvennétek magassarkút, ha a vőlegény eleve alacsonyabb nálatok?

Figyelt kérdés

Vőlegényem 5 cm-rel alacsonyabb nálam (én 165 cm vagyok, szóval nem egy amazon). Megtaláltam álmaim menyasszonyi cipőjét, ami sajnos nagyon drága. További kutakodás után találtam egy hasonlót hatod annyiért, aminek rettenetesen megörültem, meg is vettem, gondolván, annyira nem lesz gáz a magasság. Hát csalódnom kellett. Vőlegényem azt mondja, őt nem zavarja, az ő cipőjének is van egy kis sarka, meg csak nagyon szűk család jön, előttük nem ciki. Na jó, ez a cipő 8 cm sarkú az övé meg vagy 2, mindennel plusz erős jóindulattal 3. Akkor is 10-11 cm különbség lenne.

Most ez elég komikus, ha jól belegondolok, sőt viccelődtünk is azzal, hogy veszünk neki kalapot :) De komolyabban belegondolva csak vissza kéne vigyem ezt a cipőt és keresni egy másikat. Szerintetek?


2014. ápr. 1. 22:30
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
90%
Ha a vőlegényedet nem zavarja, én nem csinálnék belőle ügyet, de az igazat megvallva szerintem nem a legelőnyösebb a szitu, amit írsz.
2014. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Én nem venném fel, mert engem nagyon zavarna a különbség.

De mivel a vőlegéned úgyis alacsonyabb, szerintem neked nyugodtan :D

2014. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
ezt a különbséget nem tudjátok eltitkolni...ha fotózkodtok, majd kis székre áll.
2014. ápr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Kisszék, ez aranyos :) Én leülök inkább ;)
2014. ápr. 1. 22:41
 5/25 anonim ***** válasza:
lapos-sarkút vennék
2014. ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Teljesen lapos nem megy a ruhámhoz :( Gondoltam lecserélem egy 2-3 cm sarkúra, és akkor nem nagyobb a különbség mint sarok nélkül.
2014. ápr. 1. 23:28
 7/25 A kérdező kommentje:

Na, találtam képet, hogy milyen kellene. Hasonló van most, csak magas.


[link]


Na de ilyet hol találok? :( Ez is használtan volt fenn a neten.

2014. ápr. 1. 23:48
 8/25 anonim ***** válasza:

Bocs, de még ott van a frizura meg a fátyol is.

Jóval magasabb leszel mint a vőlegényed.

(Neki kellene egy magasabb sarkú cipőt keríteni.)

2014. ápr. 2. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

Egy magasabb vőlegényt kéne keríteni, a cipővel semi gond szerintem:)

Komolyra fordítva, az 5 cm önmagában is sok, hát még ha 8 cm-es cipőt veszel fel hozzá. Jól meggondoltad ezt? Most még nagy a szerelem, de később zavarni fog, hogy kisebb, nem mersz magas sarkút felvenni, elkezdesz összegörnyedve járni, hogy ne legyen feltűnő hogy alacsonyabb..jó lesz ez majd?

2014. ápr. 2. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Engem mindig zavart, ha kisebb egy fiú nálam, a párom olyan 5-6 centivel magasabb nálaí, teljesen lapos cipőm volt, mert az is zavart volna, ha egyformák vagyunk, fotózásnál eléggé korlátozza a lehetőségeket ha ekkora a különbség. Lapossal jobban járnál.
2014. ápr. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!