Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Most mit tegyünk? Megtehetjük,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyünk? Megtehetjük, hogy kihagyjuk a rokonságot?

Figyelt kérdés
Ma megyünk időpontot kérni polgári esküvőre. Igazából októberben szülök, és azért szeretnénk összeházasodni. De csak két tanúval, semmi felhajtás, semmi buli. Még a szülők sem lennének ott. Nagy bunkóság lesz tőlünk?
2008. júl. 25. 08:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%
Szokatlan, de meg kell érteniük, hogy ez a ti döntésetek. Mi is nagyon gondolkodtunk hogy mi legyen, mert templomit nem akartunk, mivel nem vagyunk vallásosak, de pénzünk sem volt nagy bulira. (3 éve) Ezért úgy oldottuk meg, hogy a vacsorára jöttek a tanúk, szülők, nagymamám, testvérek a családjaikkal, és a keresztszülők. Így voltunk 25-en. Ezen kívül minden rokon, barát kapott meghívót a polgári szertartásra, eljöttek, megnéztek, gratuláltak nekünk, és mentek haza. Utólag kérdezgetve, senkinek nem maradt rossz szájíze emiatt, sőt, jól érezték magukat. De ha nektek pont egy nyugodt, csendes ceremónia a vágyatok, ne hagyjátok magatokat eltántorítani.
2008. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nagyon rosszul esne a rokonságnak, ha kihagynátok őket!

Attól, mert a polgári esküvőre meghívjátok őket, még nem kell ebédet / vacsorát készíteni.

A ceremónia a lényeg, nem a kaja és a buli. Egy kis pohár pezsgő azért csak jutna mindenkinek...

Azért gondolj bele, csak jobb úgy kimondani az igent a szerelmednek, hogy mellettetek vannak a családtagjaitok.

Biztos, hogy a szülőknek nagyon rosszul esne.

Amugy meg miért kell annyi keresztszülő a picinek?

Nekem ez már olyan mintha mindenki az lenne...

De ez az én véleményem.

2008. júl. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%

képzeld el, hogy a lányod, vagy fiad már 20 felett van, és egyszercsak jön a telefon, hogy anya összeházasodtunk!

mit érzel? üresség? mert nem voltál ott? vagy mert azt hitted ennyi jár neked? ilyen a saját nevelésed?

én átgondolnám. ÉN

2008. júl. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
70%

bátyámék megmondták, hogy nem lesz lagzi, de a polgárira, az jött el aki csak akart.

mert hogy az ugye ingyé van.

aztán mikor kijöttek a hivatalból, pár fotó, beültek a kocsiba, és elhajtotak.

mindenkinek így volt a legjobb.

amúgy se ült volna egy asztalhoz az én és a feleség családja.

ennnnyi

2008. júl. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkienek a választ, úgy döntöttünk, a szűk család ott lesz, és utána egy kissebb összejövetelt azért tartunk. Majd a nagy vacsit később megüljük.
2008. júl. 27. 15:30
 16/20 anonim ***** válasza:
63%

igazán nincs mit.

szerintem jól döntöttetek, a szülőknek ez tényleg sokat jelent. hát mégiscsak életük gyümölcse az, aki most tényleg bebizonyítja, hogy komolyabb szintre lép az életében.

biztos szép lesz.

nem kell nagy felhajtás. szép ruha, jó szervezés.

sok boldogságot nektek.

2008. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
79%

sziasztok.

egy nagyon kis költségű ötlet: fornettis pogi, pl 1 kg, max 2000 ft, egy kis koccintani való, attól függ ki mit iszik, alkohol, vagy kölyökpezsi, de csak annyi, hogy ne ott igyák tele magukat, csak az ünnepnek adózva, egy kis csevegés, hogy mindenki milyen szép, és aztán hazamehettek.

ez nem túl sok, de mégis úgíy érzik, nem csak végignézték életetek egyik legszebb pillanatait.

mint egy kis álló fogadás.

hm?

sok sikert. és no para

2008. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
71%
Jól döntöttetek. Nem kell a felhajtás, de a legszűkebb családnak ott a helye. Szülők, testvérek azért ne hiányozzanak erről a szép pillanatról. Nálunk úgy csökkentettük a létszámot, hogy eleve a szűk rokonságból választottuk a tanut. Nekem testvérem, páromnak nagybátyja volt a tanu :)
2008. júl. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szió! Mi is két tanuval mentünk, kb. öt perc alatt megvolt, nem kértünk semmi extrát. Igazából mindkettőnk szüleje örült, hogy megtörtént, semmi sértődés nem volt, a párom apukája kérdezte, hogy azért templomba is megyünk ugye, mondtam NEM, felejtse el. Ha esküvőt szeretnének, akkor házasodjanak össze újra :)

Nem volt sertődés, viszont tényleg könnyebb volt kihagyni a családot.

Szóval ha nincs rá igényetek, mindenkeppen igy csinaljatok, mert a TI életetek. Ha szeretnek, igy is ugy is orulnek.

2008. aug. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szia!Mi is éppen ezt tervezzük, ill. augusztusban lesz az esküvőnk, bár nálunk baba egyenlőre sajnos még nincsen! Úgy gondoltuk, hogy jővőre lenne a templomi esküvő, akkor csapnánk inkább bulit, is ezt a tanukkal csak Balatonon. Már csak ezért is zürös lenne még a szülőket is meghívni, mert annyi hely nincs is a nyaralónál, hogy mindenki maradni tudjon. És ha a szülőket meghívjuk, hívni kell a nagyszülőket, testvéreket, stb. Még itthon nem mondtuk, nem fogják könnyen fogadni. szerintem azt nézzétek, hgoy ti mit szeretnétek! A szülők meg meg fogják érteni! Aztán később meg majd lesz valamikor egy kisebb buli!
2008. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!