Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek kell menühenger?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kell menühenger? Vendégként én szeretném látni, hogy mit fogunk enni és milyen italokból választhatunk.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 14:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk nem volt, nem hiányolta senki.
2014. ápr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Akkor a kérdésed meg is válaszoltad magadnak...


(szerintem sem kell)

2014. ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk lesz. :)
2014. ápr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk nem lesz, feleslegesnek tartom. Eddig egy esküvőn láttam személyesen is, senkit nem érdekelt.
2014. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk étlap szerint választott mindenki ételt, fel sem merült. Személy szerint feleslegesnek tartom, de végtelenül. Mivel előre fix. nem tök mindegy? Úgy sem mondhat mást, mint ami rajta van... pénzkidobás. De ha valaki imádja túlpörögni az esküvő témát, az tuti hasznosnak ítéli. Kb. annyira fontos, mint a galamberegetés, lampionok, köszönőajándék, stb. tök felesleges dekor cucc, pénzkidobás.
2014. ápr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk nem volt, és én sem hiányoltam még egy esküvőn sem.
2014. ápr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

Ha úgy érzed szükség van rá persze, amit akarsz. Valaki biztos örülni fog neki.


Nekünk ültetett állófogadás lesz svédasztallal, szóval szerintem felesleges. Majd a svéd asztalon kiírjuk az ételek mellé egy szép kártyára, hogy mi van a tálcán.

2014. ápr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk volt, illetve ahol előtte voltunk lagzikban ott is. Jó volt mert tudtuk mire számítsunk (miből mennyit együnk :) )
2014. ápr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
nálunk nem volt..nem is hiányolta senki...a menü meg úgy volt összeállítva, hogy mindenki tudjon enni belőle..(persze egy olasz uriembert kivéve, de ő csak pásztááát eszik :))
2014. ápr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk lesz - pauszpapírból, és belül mécses fog világítani.

Szép lesz

2014. ápr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!