Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek divat még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek divat még a diadém? Fátyolal együtt nem túl sok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 3. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem, és igen nagyon sok.
2014. máj. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy öltözz, ahogyan jól érzed magad... Ha SZERINTED túl sok, akkor ne vedd fel, ha tetszik, akkor viseld nyugodtan. Itt úgyis mindenki a saját - értelemszerűen nem objektív - véleményét fogja elmondani, attól függően, hogy tetszenek-e neki a diadémok vagy sem. De a te esküvőd lesz, nem a miénk :)
2014. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Egyet értek a másodikkal, mindazonáltal nekem személy szerint túl sok lenne.
2014. máj. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A diadém általában elegendő ék a frizurába, de ha hátul egy szolid fátyolt applikálnak hozzá, akkor elölnézetből, és hátulnézetből is kellő a hangsúly. Sok függ a frizurától is.
2014. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekem személy szerint nem tetszik, főleg fátyollal együtt... az már szerintem túl sok. Vagy egyik, vagy másik (vagy egyik se... :))
2014. máj. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Persze, hogy divat. És attól függ, milyen fátyol. A rendes, hosszú fátyol sok hozzá, a diadémhez van külön kisebb fátyolszerűség, csak úgy mutatóban, hogy mégis legyen valami, azzal szerintem jól néz ki.
2014. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem van olyan, ami együtt is jól mutathat. De azért nagyban függ az esküvő jellegétől is. Egy falusi lagzin a megyeházán lehet elég viccesen mutatna, a bazilikában már inkább el tudnám képzelni :)


A legnagyobb baj egyébként általában mind a diadémokkal/tiarákkal, mind a fátylakkal, hogy a legtöbb menyasszony ezeken igencsak spórol - magyarán általában kínai, műstrasszos 200 ft-os tiarákat aggatnak magukra és a legolcsóbb poliésztercsipke/tüll fátylat, mert az van "ajándékba" a ruha mellé.


Ha ízléses, minőségi anyagokból hozzák össze a kettőt, még szép is lehet.


[link] - a konty hátuljába tűzve egy szolid, de hosszú csipkefátylat el tudnék képzelni


[link] - vintage stílusú esküvőhöz szerintem passzol


[link] habár nem diadém, hanem fejpánt, de kifejezetten csinos a két dísz együtt


[link]

[link]

[link]

2014. máj. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Attól függ milyen diadém és milyen fátyol.

Egy ilyen diadém például már önmagában is sok:

[link]

Szerintem egy kisebb diadémmel egy egyszerű, nem csipke díszítésű fátyol nem sok.

2014. máj. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, nekem volt, és szinte minden volt osztálytársamnak ismerősömnek van, volt, látom a képeket, és nem a régmúltban történtek, nekem két éve volt az esküvőm, de van, aki a napokban esküdött, és neki is volt. Szerintem, ha szeretnéd és tetszik, megy a fátyolhoz, ruhához, akkor vegyél fel. De nyilván pl. egy birdcage fátyolhoz nem illik.
2014. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szeretnék és már meg is vettem már csak a fodrásszal kell megbeszélni h milyen hajam legyen
2014. máj. 5. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!