Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Nyáron lesz az esküvőm, és a probléma az, hogy, anyám élettársával enyhén szólva is rossz a kapcsolatom, már évek óta nem is beszélünk, ha találkozunk valami családi összejövetelen, nem is kommunikálunk. persze ennek sem az anyám, sem a családom nem örül. ha anyámnak megmondanám, hogy az élettársa nem hivatalos, akkor tuti megsértődne, és hisztizne, viszont annak az embernek a képét nem lennék képes elviselni az esküvőmön. most nem megyek bele, hogy miért utálom, mert hosszú, de van rá elég erős okom. már azon is gondolkodom, hogy csak két tanús esküvő lesz, és nem lesz lakodalom.
2014. máj. 7. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha családi összejövetelen nem gond és nem kommunikálsz vele, akkor tedd ezt az esküvődön is, ne foglalkozz vele, én meghívnám inkább, minthogy két tanus esküvőm legyen.
2014. máj. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én megtartanám álmaim esküvőjét.Anyukádnak csak a gyereke az első, ez a te nagy napod.Ne hívd meg a pasit.Ha anyukádnak fontos vagy elfogadja.
2014. máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp hívd meg a pasit. Lehet, hogy nem bírod , de nem ér meg az egész annyit, hogy összevesszetek anyukáddal. Plussz ha nem hívos meg az csak erősíteni az ellentétet köztetek. Inkább felnőtt módjára oldd meg a helyzetet, és békülj ki vele. Ez a nem bírom anyám élettársát olyan kamaszos dolog amikor a szülők elválnak... Gondolom azért ennél idősebb vagy. (nem tudom miért utálod, ha tényleg nagy bűnt követett el akkor bocsánat)
2014. máj. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!