Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti ilyen esetben kiket hívnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ilyen esetben kiket hívnátok meg az esküvőre?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak édesanyám újraházasodott.

Édesapám részéről a keresztszüleimet, illetve a másik testvérét és családját meghívnám, azonban van még két testvére. Őket körülbelül 7éves koromban láttam utoljára.

Nem szeretném őket meghívni.

Illetve nevelőapám nővérét mindenképpen meghívom, de a fiútestvérével nem vagyok jóba, beszólogatós, alkoholista.

Azonban ha nem hívom meg félek az rosszul esne nevelőapámnak, és azt semmiképpen sem szeretném.

Ti mit tennétek?

(az esküvőt mi álljuk, nem a szülők)



2014. máj. 14. 06:37
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ad meg a tiszteletet,és hívd meg a fiútestvérét is!:)
2014. máj. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi anyukám testvéreit nem hívtuk meg családostul. Mamám akarta mindenáron, mert hogy így illene, de a szüleimmel megbeszéltük, hogy mi miért nem szeretnénk, és egyet értettek, semmilyen nyomás nem volt a részükről. Mamám persze jött azzal, hogy akkor ő sem jön, mire mondtuk, hogy azt nagyon sajnálnánk, de változtatni nem fogunk a döntésünkön.
2014. máj. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát apukád testvéreit nem szükséges meghívni sztem, kérdezd meg apudat, hogy ez így nem gáz-e. Nevelőapud testvérét viszont meghívnám, ha szted rosszul esne neki... ha nem, ne hívd meg, kérdezd meg tőle is sztem, de én inkább meghívnám. Nekem is lesz 1-2 olyan ember az esküvőn, akivel alig beszélek, de most ez van, nem fogok belehalni.
2014. máj. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm:) Minden válasz hasznos számomra :)

Remélem nem lesznek nagy sértődések...az még nem is érdekelne,ha nevelőapám tesója megséstődne de nevelőapámat nagyon szeretem, azt nem akarom,hogy neki rossz legyen.

2014. máj. 15. 06:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy rosszul esne a nevelőapádnak, ha ő is tisztában van azzal, hogy a testvére beszólogatós alkoholista. Én tuti nem hívnám meg őt.

Azzal sincs semmi baj, hogy édesapád két másik testvérét nem hívod meg.

2014. máj. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem az esküvőre hívjatok meg mindenkit, akit csak nem szégyelltek, a lagzira pedig csak azokat, akik igazán közel állnak hozzátok! MONDVÁN: a jelenlegi anyagi helyzetek miatt senkit sem szeretnétek nagy kiadásba hajszolni (ugyanis általában a lakodalom az, amin illő több pénzt, és értékesebb ajándékot adni az ifjú párnak)....szerintem :-)

...oh, és SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK!

2014. máj. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. máj. 18. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!