Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy mondjam meg a jövendőbeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a jövendőbeli anyósomnak, hogy nem azokat a gyerekeket szeretném koszorúslánynak felkérni, akiket ő gondol?

Figyelt kérdés
Nem akarok 10-12 koszorúslányt,-fiút, ha akrnék, akkor is csak ötöt. Miért szól bele mindenbe?
2010. márc. 8. 10:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Mert vérbeli Anyós!

Mond neki,hogy köszi az ötletet de te már tudod kit szeretnél.Ha határozottan beszélsz vele (udvariasan) látni fogja,hogy nem irányít téged.

2010. márc. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

szép kapcsolatnak néztek elébe...

szerintem már az elején állj a sarkadra, ebből jó viszony már úgyse nagyon lesz

a te esküvőd!

2010. márc. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Mond el neki, hogy ez a ti napotok. Nem szeretnél nagy felhajtást, vagy ha igen, akkor is záros keretek között. Ha nem érti meg, akkor valahogy a leendő férjed felől is kellene próbálkozni, hogy te nem szeretnéd ezt. De előtt mindenképp meg kell neki mondanod.


Sajnos, van aki nagyon erőszakos és nem lehet mit kezdeni vele, de nem az ő esküvője, úgyhogy úgy kell lennie ahogyan te szeretnéd.


Próbálj meg valamilyen kompromisszumot kötni, hogy pl: ő választhatja ki a tortát, de a többi a te dolgod.

2010. márc. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy szerencsétlen párom meg állandóan veszekszik vele, mert ha nem úgy van, ahogy ő szeretné, akkor előtte össze kell vele veszni és csak utána érvényesíthetjük az akaratunkat!
2010. márc. 8. 10:15
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Az anyós álja az esküvöt,vagy miért vonjátok be mindenbe?
2010. márc. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen a helyzet, akkor ne a párodon keresztül próbáld. Legyetek ott mind a hárman, de te állj ki a saját akaratod mellett, és ne várd a férjedtől, hogy melléd álljon a véleményével, így is van elég konfliktusa az anyjával.

Persze az is kérdés lehet, hogy ki fizeti az esküvőt?

Mert ha az anyós, akkor szükséges kompromisszumokat kötni, mint ahogy előttem is írták.

2010. márc. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem lényegtelen, hogy anyós állja-e az esküvőt, ez a nap akkor sem róla szól, hanem a fiatalokról. Csak sajnos sokan ezt nem így gondolják. Kedves kérdező, nem akarlak elkeseríteni, de ez még csak a kezdet, én is hasonló cipőben járok. Többek között ezért is választottuk a 2 tanús esküvőt, amit senki nem tudott elrontani :)
2010. márc. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Felesben állják az én szüleimmel, nekünk, csak tényleg egy igazán kicsire lett volna pénzünk.

Csak azt nem értem, hogy az én édesanyám miért nem akar mindent ránk kényszeríteni (neki, még soha nem volt egy rossz szava se a páromra).

2010. márc. 8. 10:33
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg írj fel mindent,hogy szeretnétek a pároddal.

Üljetek le a banyával és szépen osszátok meg vele,mi hogy legyen.Akkor nehezebben fog rátok tukmálni dolgokat hiszen ti már megmondtátok,mi tetszik nektek.

2010. márc. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
10:41 vagyok adj neki valami feladatot amit szabad neki intézni,eldönteni.Kérd a segítségét had érezze magát a dolog részeseként.Pl:virág díszités kitalálása.
2010. márc. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!