Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői fotózás aznap, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői fotózás aznap, vagy előző nap?

Figyelt kérdés
Tudom, volt már ilyen kérdés régebben, de kíváncsi vagyok új válaszokra is. Esküvőnk augusztusban egy szombati napon lesz, de a fotós ajánlotta, hogy előző napokban legyen a kreatív fotózás(csütörtökön tudja megcsinálni). Oké, smink, frizura, csokor, mindenből dupla, de nem kellene a nagy napon rohangálni, nyugodtabbak lennénk. Vagy nem? Mik a tapasztalatok? Viszont az ugye mégsem a a nagy nap, elveszti a varázsát...?!

2014. máj. 20. 13:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi aznap reggel fotózkodtunk, még a szertartás előtt :) Így jobb volt, mert a "legjobb" formánkat hoztuk (nem nyalt végig a fél rokonság), megvolt a hangulat, hogy tényleg aznap esküszünk, és a vendégeknek sem kellett malmozniuk, míg mi fotózkodunk :) Igaz, ehhez korábban kellett kelni (6kor, nem mintha tudtunk volna aludni az idegességtől :D), de abszolút megérte :) Egy másik nap számomra már nem olyan, elveszti a varázsát.
2014. máj. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Esküvői fotósként általában azt szoktam javasolni a pároknak, hogy a kreatív portrésorozat elkészítését a napkelte vagy a napnyugta közelébe időzítsék. Ha ez megoldható a nagy napon, akkor semmi probléma, de ha nem, akkor én inkább rászánom azt a két-három órát (vagy többet) külön napon, hogy megfelelő körülmények között dolgozhassak, minthogy lényegesen gyengébb anyagot adjak át. Ezeken az idősávokon kívül, a Nap magasan jár, hatalmas árnyékokat rajzolva ezzel az arcokra, amit persze valamilyen szinten ki lehet deríteni vakuval/derítőlappal vagy a kettő együttes alkalmazásával, de ellenfényes képek készítésére például esély sincs, ráadásul meleg van és ahol nincs árnyék ott tűz a Nap, ahol pedig árnyék van, ott túl sötét van a napsütötte részekhez képest. Ezek így együtt túl sok olyan tényezőt alkotnak, ami már a minőség rovására megy. Meg lehet oldani, de a végeredmény nem lesz ugyanolyan. Írtam erről egy BLOGbejegyzésben, akit érdekel, annak szívesen elküldöm a linkjét!:)


Sok boldogságot!

2014. máj. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Előtte nem javaslom, mert akkor elvész annak a varázsa, hogy az esküvő napján láthatja először a vőlegény a menyasszonyt a ruhájában...


Nekünk utána hétfőn volt a "kreatív fotózás", és teljesen jó volt így, mert akkor már túl voltunk az egészen és teljesen felszabadultan tudtunk fotózkodni :)

2014. máj. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Előző voltam :)

Aznap azért sem jó, mert akkor rengeteg időt elvesz(tek) a násznép idejőből, amíg ti fotózkodtok és rátok várnak...

2014. máj. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Döntöttünk, aznap lesz :) A násznép idejéből semmit nem veszünk el, hiszen a fotózás a szertartások előtt, délelőtt lesz, fodrász-smink-öltözködés után. Oké, nem a templomban lát meg a párom először, de legalább aznap....a násznépet nem hagynánk ott szertartások után, az olyat én sem díjaztam, amikor egyszer egy ilyen esküvőn voltam.
2014. máj. 23. 09:27
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem beszelve arrol hogy sok menyasszony nagyon varja elotte a fotozast de aznap ideges, melege van, faradt, rosszul lesz, es a kemeny deli arnyekok sem segitenek. Persze az nap keszult de ez nem varazs. En is utana javaslom a fotozast, egyreszt hogy a nagynapon lassak meg egymast :) masreszt utana tenylegesen felszabadultabbak es az esti fenyeket nem lehet elegge dicserni fotos szemszogbol ;)
2014. aug. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!