Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti elmennétek ilyen "meghíváso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek ilyen "meghívásokra"? Kezdett a hócipőm telelenni.

Figyelt kérdés

Múlt hónapban 3 héttel egy lakodalom előtt "kaptunk meghívást" egy olyan esküvőre, amelyről anyósom szólt, hogy a fiatalok szülei felvitték a meghívót hozzuk (mert őket is egyébként meghívták) aztán ott megkapjuk. A leendő férj-feleség fel sem hívott bár, hogy "Né két idióta szeretettel várunk, sajnos nem tudtuk elvinni személyesen a meghívótokat, de számítunk rátok".


Tegnap megint értesülök, hogy édesanyám testvérének a gyereke férjhez megy júniusban, és ott a meghívónk, majd ha hazamegyünk (egyébként a lakodalom napján) megkapjuk.


Ez milyen gáz már? Mi az, hogy akit elvársz az esküvődre, ha bár nincs lehetőséged elvinni személyesen (ezt a részt meg is értem) de legalább add fel postán, vagy az illetőt hívd fel telefonon.


nekem valahogy úgy normális, hogyha meghívunk valakit a lagzinkra, akkor azt legalább felhívom és a meghívóját postázom...


2014. máj. 27. 19:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem mennék el. Az ilyen "meghívás" nem nektek szól, hanem a pénztárcátoknak. Aki szeretettel várok, annak legalább szólok személyesen, megbeszélem vele a részleteket, stb. Le van sz...va, hogy elmentek-e vagy sem, az ajándék menjen, az a lényeg.
2014. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
Ha annyira sóher hogy sajnálja a postaköltséget, vagy a telefonálást, akkor is írhatna legalább egy emailt, az ingyen van. Biztos nem mennék el.
2014. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
én nem mennék el, az biztos. alapból nem vagyok oda a lakodalmakért, de ha még arra sem veszik a fáradtságot, hogy rendesen meghívjanak, inkább tennék rájuk magasról.
2014. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
amúgy el fogtok rá menni?
2014. máj. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%

Tudom, hogy Magyarországon marha nagy divat a hiszti meg a sértődés esküvők esetén, mert ha nem viszi el mind a 70 vendégnek a fiatal pár személyesen a meghívót aranytálcán, akkor örihari lesz...


Könyörgöm, édesanyád testvérének a gyereke az UNOKATESTVÉRED. Mégis mi a p*csa baj van azzal, hogy édesanyádnak átadja a meghívót, hogy az egész családot szeretettel várja? Most jobban esne a kis lelkednek, ha kipostnázná ahelyett, hogy anyukádtól kapod meg?

2014. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
21%
Utolsó csak mondjuk arra is gondolj, hogy 3 héttel előbb szól örüljön ha elmegyek, aztán 10 ezret tudok adni. Egy évvel előbb azért illene legalább közölni, hogy esküvőre meglesz hívva.
2014. máj. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Az egy évet túlzásnak tartom, de 2-3 hónappal előtte illene. A 3 hét valóban túl késő.

De a megjelenés nem elvárás, ahogy a pénz sem.

2014. máj. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
59%
#5-os épp ez az, hogy a saját unokatestvérét nem képes felhívni telefonon, és úgy meghívni az esküvőre, ha már a meghívót nem is volt lehetősége személyesen át adni.
2014. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy tudtátok, hogy lesz lagzi, és ez csak a formalitás része, vagy nem is volt róla szó? Előbbi esetben elmennék, utóbbiban nem.


Azt meg nem értem, aki azt írja, csak a pénztárcájukra mennek, mikor minden attól hangos (itt gyiken meg főképp), hogy nem lehet +os egy esküvő, csak negatívan lehet belőle kijönni... szóval ez hülyeség

2014. máj. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
Uolsó ez egyáltalán nem igaz. Pl ruha, fotós, zenekar pont ugyan annyi 20 embernek is mint 100-nak,és így pont minél nagyobb esküvő annál több jöhet vissza.
2014. máj. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!