Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem nagyon szeretem a vágott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nagyon szeretem a vágott virágot, sajnálom mikor elhervad, ezért cserepes virágra gondoltam. Más ötlet?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd néhány szép virágot az asztalokra, viszont engem elszomorítanak a vágott virágok. Inkább cserepes kellene, viszont annyira nem vagyok jártas ebben, ti miket ajánlanátok? Később átültetném nagyobb virágládába.
2014. máj. 30. 15:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Sztem menj be egy virágboltba, és érdeklődd meg, hogy milyen virágok jöhetnek szóba. Én is úgy gondolom, hogy nem elhanyagolható a virág az asztalon, én imádom!
2014. máj. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem egyből a korallvirág jutott eszembe: vidám, számtalan színben kapható - ám olcsó -, és rendkívül mutatós!


[link]


Szerintem érdemes utánanézni, ha már ennyire ragaszkodsz a cserepes virághoz!

Bár "igénytelennek" hathat ez a kis virág, de szerintem akkor is szép, dús virágú, és mivel bármilyen színben kapható, így könnyű a dekorációhoz igazítani ill. a dekorációt kombinálni a virággal/cseréppel.

2014. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nekem tetszik ez a korallvirág :) Az orchidea se rossz ötlet, bár úgy tudom az nagyon kényes virág.


A lelógó cserepes ibolya ötlet különösen tetszik! :) Köszi az ötleteket.

2014. máj. 30. 16:42
 14/18 anonim ***** válasza:
jácint
2014. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hallottam már olyanról, hogy cserepes virágokat bérelni lehet, de nem tudok róla semmit. Nézz utána!

Egyébként lehet virágok nélkül szépen díszíteni, tele van ötletekkel a net. Például mécsesekkel, fényfüzérekkel, papírból készített virágokkal:

[link]

Kellemes inspirálódást ;)

2014. máj. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Bármit el tudok képzelni,szerintem a lényeg,h ne látszódjon ki a cserép és a föld.Egyébként tetszik a gondolkodásod:)
2014. máj. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Papírvirág? :) Én papírból szeretném a csokromat. Még nem döntöttem el, mely technikával, majd többet is kipróbálok, és amelyik a legjobban sikerül, azt sokszorosítom... :)
2014. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket! Ment mindenkinek a zöld pacsi :)
2014. jún. 1. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!