Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Idén szeretnénk összeházasodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idén szeretnénk összeházasodni, de még a szüleimnél lakunk. Mit gonoltok erről?

Figyelt kérdés

2014. jún. 9. 22:03
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
83%
Nem véletlen lakva ismerszik meg az ember. Az egy dolog, hogy most is együtt laktok, de teljesen más, ha külön mentek. Jó pár ismeretlen probléma, kompromisszum készség, helyzetmegoldas vár rátok. Mi 2 évig együtt laktunk, utána külön költöztünk. Teljesen más a kettő, másképp viselkedtek ti is. Először ezt kellene kipróbálni.
2014. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem magi nem önállósodik az ember nincs értelme házasságnak. Nem igaz, hogy 2 ember dolgozik nem tudtok egy olcsó albérletet feltenni, vagy te nem dolgozók?
2014. jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
46%

Aki később lakást szeretne, annak nem csak az albérlet a kidobott pénz. Nem oszlik meg a rezsi, teljesen fel kell szerelni a háztartást stb.

Ha mindkét félben meg van a jó indulat, képesek a vitákat lerendezni, akkor felesleges albérletbe menni.

2014. jún. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
84%
De egy szép kis saját lakás, saját élettér, teljes fizetés nem lenne sokkal jobb élmény, mint wellnessezgetni meg mozizni? Meg hát egy esküvő sem 2 forint ám. Te amúgy dolgozol?
2014. jún. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Igen dolgozom, nagyon jó lenne külön lakni, de nem telik rá, sajnos! De egyébként jól megvagyunk így is.. Legalább van félre tett pénzünk, ha majd kisbabát szeretnénk nem a nulláról indulunk.
2014. jún. 10. 00:01
 16/28 A kérdező kommentje:
Hog érted, hogy teljes fizetés?
2014. jún. 10. 00:02
 17/28 anonim ***** válasza:
55%
gáz
2014. jún. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
85%
Azt gondolom, hogy a ti dolgotok, de én így nem házasodtam volna. Mi addig keresgéltünk, amíg találtunk jó albérletet. Mondjuk szerencsénk volt, de az albérleti díj rezsivel együtt 45 ezer ft havonta. Nekem ennyit megér, hogy a magunk ura vagyunk. Tudunk félretenni is havi 150-200 ezret, így nem félünk a jövőtől. Írod, hogy nem a nulláról szeretnétek kezdeni, ha babátok lesz, de egyelőre nem akartok kuporgatni, mert élményeket gyűjtötök. De akkor soha nem is akartok saját lakást/házat? Szülni is oda szeretnél? A szüleim is először nagyszülőkkel laktak, sőt nagyon sok rokonom, ismerősöm is. Idővel, 1-2 év után aztán mindenki költözött, nem véletlenül. Egyszerűen nehéz generációknak együttélni békében. Az én szüleim például soha nem szóltak bele az életünkbe, de amikor megszületett a kisfiúnk, mindenre volt egy jobb megoldásuk. Egyszer mondtak csak el mindent, de így is néha sok volt. Nem tudom, hogy mi lett volna, ha 0-24-ben össze vagyunk zárva. Nem hibáztatom őket, mert tényleg semmi rosszat nem tettek, egyszerűen ilyen az emberi természet.
2014. jún. 10. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk itt ahol én lakom (Pécs),50 körül simán tudsz lakást bérelni. :)
2014. jún. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
57%
Ha nektek jó így, akkor nem gáz, viszont ha lesz egy gyereketek, szerintem akkor már elég necces. Mekkora a ház/lakás? Van külön lakrészetek vagy csak egy szoba?
2014. jún. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!