Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van olyan fotós, amelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fotós, amelyik vállal CSAK kreatív fotózást esküvőre?

Figyelt kérdés
Mindenhol mindenféle csomagok vannak, mindent fotóznak, plusz slideshow, online galéria, stb. Én olyan fotóst keresek, aki CSAK a kreatív fotózást csinálja, és aztán odaadja DVD-n, papírképek nélkül. Van ilyen nem túl drágán? Tudtok ajánlani?

2014. jún. 10. 15:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%

A kedvenceim:

[link]

[link]


[link] [link]


[link]

[link]


[link]

[link]


Ha rám hallgatsz: egy rakás pénzt költeni fogsz ruhára, dekorációra, étkezésre, bulira, de a fotó és a videó marad meg neked szinte kizárólag. És ezen akarsz spórolni? No persze nem azt mondtam, hogy a legdrágábbat válaszd... :)

Nem mindig az ár a döntő, hanem az, hogy neked mi, vagy melyik tetszik. Amiket mutattam, az annyi féle-fajta stílus. Mindegyiket szeretem, de van kedvencem! :)

2014. jún. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linkeket! :)

"rakás pénzt költeni fogsz ruhára, dekorációra, étkezésre, bulira" - Azért annyit neeem... :D Igényes vagyok a fényképekre, Párom már kevésbé, nem veszi észre annyira a különbségeket, a finomságokat, mint én. Egy ismerőse ajánlotta magát, de nekem nem tetszenek a képei. Sok az effekt és életlen a kép. Ezért keresek alternatívát. :)

2014. jún. 11. 09:47
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

11# vagyok.

Ó én is láttam már olyan "hűdegáz" fotókat, mégis sokba került. Ezért mondtam, hogy nem feltétlenül az ár a releváns. A sok digitális effekt, a fekete-fehér, egy része színes, szerintem gusztustalan. De hát kinek mi tetszik. Azt viszont láttam, hogy sok "photography" úgy örül az friss tudásának, hogy eszetlenül pakolja ki az agyon photoshoppolt, és effektezett képet! :D

Tudnék negatív példákat is mutatni bőven, de azt talán nem lenne ildomos. :) Én azért jártam körül a témát, mert ajándékba szántuk a barátnőnknek, és mi, koszorúslányok (nyolcan voltunk), mi dobtuk össze rá a pénzt. :) Rizikó volt, hogy be fog-e jönni, de megszavaztuk ki legyen az, és teljesen jól döntöttünk. Amikor a barátnőnk meglátta az ajándékunkat szó szerint sírva fakadt, de nem azért, mert nem örült neki!:)


Ha akarod, megírom kit választottunk. A döntősök címét adtam meg:)

2014. jún. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

én kifejezetten szeretem a feket-fehér, van ami színesen képeket, ha igényes!!


pl:

igaz nem esküvői:)


[link]

2014. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

vagy:

[link]

2014. jún. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Kit választottatok? :D

Nekem a Fénylabor tetszik a legjobban a linkjeid közül így elsőre. :)

2014. jún. 11. 10:18
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

11# vagyok megint.

Más egy nem esküvői fotón, de ott is csak csínjával!:)


Most olyan ellentmondásos leszek, mert a legolcsóbbat... :D

Tünde volt az. De nem az ár miatt. Megkérdeztük, hogy tud-e több stílusban, hogy az külön feláras-é, ha ugyanarról a párról csinálna többfélét is, és pozitív volt a válasz, mert abszolút jól kezelte, hogy nyolcan nyolc dolgot akartunk látni... :) Meghát, minden sallang mentesek a fotók. Nem giccsesek, nem beállítottak, és nagyon szupik. Mona volt a második, olyan mint amit mond, szívből jövő, de a barátnőmhöz túl lágyak, ezért nem ő.


Nekem nem lesz esküvőm, vagyis egyelőre nem tervezek. De ha oda jutok, olyan oltári nagy bajban leszek emiatt!:)

Van olyan, hogy az ember négy fotóst kér fel az esküvőjére?

Egy dolgot tudok, hogy számomra a fotós lesz a legfontosabb, hogy az ükukonák azt mondhassák: hűűű de szép voltál üki... :)

2014. jún. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
53%
Ő csinál bármit, és NAGYON jó: [link]
2014. jún. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Minden fotós vállal csak kreatív fotózást, de mivel nem ez az általános így azt külön nem írják ki. Csak ne szombaton kérd, mert akkor az esküvőkre "tartogatja az idejét" :D
2015. nov. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!