Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ilyenre tervezzük az esküvőnke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenre tervezzük az esküvőnket, csak félünk a család reakciójától. Nektek tetszene egy ilyen megoldás vendégként?

Figyelt kérdés

Nem akarunk nagy felhajtást. A szertartás egy pénteki napon lenne, csak a két tanúval. Aki akarja, skype-on követhetné az eseményt. :D

Utána a barátainkkal tartanánk vacsorát meg bulit a törzshelyünkön, egy nagyon hangulatos kis pubban. Kibérelnénk a különtermet, lenne svédasztal (csak alap kaják, amiket ott készítenek, pizza, rágcsálnivaló, frissensültek), meg persze pia. Esetleg dj, hogy aki akar, tudjon táncolni, bár még ez sem biztos.

Mindenféle lakodalom-jelleg nélküli szimpla, kötetlen buli, csak az alkalmi öltözékhez ragaszkodnánk. Nekem habos menyasszonyi ruha, később még menyecskeruha is, erről nem akarok lemondani.


Másnap pedig a szüleim házában vidéken tartanánk egy bográcsozós kerti mulatságot, ahová a teljes rokonságot meghívjuk, ez kb 60 fő. Azt is teljesen kötetlenül, jókedvűen, minden szertartásosságot mellőzve, mint egy sima családi összejövetel. Valami jó kis kaja, pia, a medencében lehetne lazítani, stb. Mindenki hozna valami kis sütit ilyesmit, és ezzel a nászajándék le is lenne tudva. Nem akarunk senkit költségekbe verni, nem akarunk a "lagziból" meggazdagodni, és azt sem akarjuk, hogy valaki azért ne jöjjön, mert nem tud/nem akar egy csomó pénzt erre költeni.


Utálok a középpontban lenni, utálom a feltűnést, nekünk a párommal így felelne meg a leginkább.

Nektek tetszene egy ilyen megoldás? Félünk előállni az ötlettel, hátha a rokonság idősebb tagjai kitérnek a hitükből. :)



2014. jún. 12. 09:54
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Ennek az egésznek semmi értelme, ezt egy hétvégén is meg lehet csinálni, minek ehhez esküvő? Nem ünnepelteted magad, de babos ruha meg menyecskeruha, közben meg semmi esküvőhangulata nincs az egésznek.
2014. jún. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Hát én sem értem ezt az egészet. Teljes ellentmondás nekem.

Nem akarsz nagy felhajtást, de csinálsz egy nagy baráti bulit, meg egy 60 fős családit (ez ezért nem kis felhajtás). Kell a ruha, de ne ünnepeljenek téged. És ahogy végigolvastam a kommentjeidet, nem vagy anyuddal jóban (sőt!!!), de azért a medence partis családi házuk jó a bulinak. Szerinted ha el akarja rontani a hangulatot ott nem tudja???? Ha az én lányom lennél és nem mehetnék el az esküvőre, biztos nem mondanám, hogy persze másnap azért gyertek bulizzunk itthon egy nagyot. Főleg hogy még jóban sem vagytok gondolom milyen lenne a fogadtatás.

Nekünk sem volt rángatás a táncparkettre, meg ósdi esküvői játékok mégis mindenki jól érezte magát! Összesen 80-an voltunk a baráti társasággal együtt, ja és nem kötelező, hogy egész este a lagzis zene szóljon, nálunk sem ez volt.

2014. jún. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk másfél hónap múlva lesz az esküvőnk. Teljesen hagyományos, igazi lagzis esküvőnk lesz, nem tartanék olyat, mint, amiben Ti gondolkoztok, mert azok nem mi lennénk. Ennek ellenére, nekem nagyon nagyon tetszik ez az ötlet, szívesen elmennék egy ilyen esküvőre (mindkét napon :) ) Sok boldogságot!!
2014. jún. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Én voltam ilyesmi buliban, és először csak a buli részéről beszélnék: sz@r volt. Kevesen voltunk, Kb. 60-an, ebből a kisgyerekes párok, meg néhányan, akik másnap dolgozni mentek (szintén pénteken volt, nem egy ember dolgozott szombat délelőtt), korán le is léptek. A zenét ismerősök csinálták. Nem Dj, hanem a menyasszony testvérének a pasija. Sz@r volt. Csak egy stílust nyomtak végig, amit a vőlegén brancsa nem szeretett. Volt hidegtál, az klassz volt. Csak amikor átadták a meghívókat, közölték, hogy mindenki vigyen piát magának. Na, ez sem volt egy kellemes húzás. Konkrétan mi vittünk magunknak még vizet is, mert ez nem volt részletezve, hogy mi lesz, meg mi nem lesz. A kisgyerekesek pedig otthon megetették a gyerekeket, mert arról sem volt szó, hogy mit fogunk enni, hisz ahová mentünk, alapból nincs kaja. (Nálunk is volt szendvics.) Összességében pocsékul lett megrendezve, mi 7-től 10-ig bírtuk, 11-kor pedig kifulladt az egész.


Viszont egy jó tanács az esküvődre: Akit nem hívsz meg a szertartásra, az meg fog sértődni. Akkor is, ha a saját anyádat sem hívod meg. Most akkor vagy elintézitek 2 tanúval egy pénteki napon és nincs se buli, se ebéd, se semmi, meg legközelebb, ha találkozol egy rokonnal, közlöd, hogy mellesleg összeházasodtatok, vagy leszel olyan kedves, és a számodra fontos embereket meghívod a szertartásra. A buli jól is elsülhet, ha normálisan szervezitek meg, és nem is azzal van baj. De tisztelt meg a rokonaidat azzal, hogy elhívod őket az esküvődre.

2014. jún. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Nem értem hogya anyós miért ne lehetne ott?mert hogy néz ki?

Ki látja amugy ha nem lesz ott senki?Ne büntesd anyóst azért mert anyád egy rossz ember.

2014. jún. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!