Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Nyáron lesz az unokatestvérem esküvője, ahová engem természetesen meghívtak, de a barátomat, akivel több, mint 4 éve együtt vagyok nem, pedig őt is jól ismerik. A vőlegény azt mondta, hogy csak azoknak hívják meg a párját is (a vacsorára), akik komolyan gondolják. Ez nekem nagyon rosszul esett, hiszen nekünk is komoly terveink vannak, csak még egyetemisták vagyunk, így várunk az esküvővel. Ezen kívül, az unokatestvérem a meghívott barátnőit mind barátostul hívta meg, olyanokat is, akik csak 2 hónapja vannak együtt.

A kérdésem az lenne, hogy ti elmennétek egyedül, vagy tüntetőleg hagyjam ki az egész esküvőt? Esetleg a polgári és templomi szertartásra jöjjön el a barátom is, majd a vacsorára csak egyedül menjek? (Az esküvő 200 km-re lesz a mi lakóhelyünktől.



2014. jún. 15. 11:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Ebben az esetben én egyáltalán nem mennék el az esküvőre. Unokatestvéred viselkedését inkább nem minősítem.
2014. jún. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Elmennék a szertartásra a barátommal, a vacsorára viszont nem mennék.
2014. jún. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%
Én nem mennék el.
2014. jún. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Az igen. Hát nem tudom. Én akkor is meghívnám az unokatesóm barátját, ha csak 1-2 hónapja járnának. Ez így elég bunkó, ha másoknak meg mehet a barátjuk. Mondtad, hogy komolyan gondoljátok? Hiszen ez látszik abból, hogy 4 éve együtt vagytok. Ha nekik ebből nem látszik, nem értem, mi bajuk. Én nem mennék, mert szerintem is sértő. Ha a barátomon akarnának spórolni, akkor segítenék nekik abban, hogy rajtam is spórolhassanak.
2014. jún. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

Még annyit! Jönnek majd azok a kommentek sorban, hogy nem vagytok összenőve.

Döntsd el, ezekkel a kommentelőkkel, vagy a pároddal akarod-e az életedet leélni!

2014. jún. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
27%
GOndolom a családoddal mennél, így elmennék.
2014. jún. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is bunkosag. Vki irta de szerintem is tegyetek: menjetek a templomiba de a vacsorat hagyjatok ki.
2014. jún. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 piriiiiii ***** válasza:
67%
Hát büszeségből vagy nem mennék el, vagy elmennék, de vinném a páromat is. Még ilyet, komolyan...
2014. jún. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
97%

Amugy nem is ertem, hogy gondoltak... Majd ha egyszer ti is megeskudtok oket se hivjatok meg parostul mert szerintetek ugyis valas lesz a vege.

Ez kb. ilyen ...

2014. jún. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
Szertartasra elmennek szerintem a parommal ( miert az ingyen van........:D) A vacsorat meg kihagynam... akik tobb eve egyutt vannak akkor azoknak nem komoly a kapcsolata vagy mi a szosz???
2014. jún. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!