Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van egy nagy problémám....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagy problémám. Holnap lesz az esküvőm, de nagyon csúnyán lebetegedtem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tüdőgyulladásom van,lázas vagyok,tüsszögök.
2014. jún. 18. 10:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Ajjaj... A tüdőgyulladás elég komoly. Orvos mit mondott, ágybanfekvést rendelt?
2014. jún. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Elhalasszátok az esküvőt.
2014. jún. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Ó, Te szegény! :( Hát, igazából sok mindent nem tehetsz. Vagy elmész betegen és a vendégeket lemondod, hogy lagzi nem lesz, csak esküvő és bocsi, de majd ha meggyógyultál, akkor lesz egy ebéd tartva, de nyilván ha több száz fő van meghívva, akkor ezt mégsem teheted meg velük. Vagy a szertartás után te lefekszel pihenni, a többiek meg buliznak a vőlegénnyel.

Vagy mindent visszamondassz, de nem hiszem, hogy ezt anyagilag megteheted. Szerintem lődd be magad egy csomó gyógyszerrel, lázcsillapítóval, stb. és bird ki valahogy legalább a szertartást. Azért sok boldogságot kívánok Nektek és jobbulást!

2014. jún. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

A tüdőgyulladás orvos diagnosztizálta vagy te?

Ha tényleg így van, akkor az a komolyabb probléma a többire van gyors megoldás.

2014. jún. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
És csak ma voltál orvosnál vagy mi a manó? Ma derült ki, hogy tüdőgyulladásod van? Nos, nem hiszem, hiszen az nem jön egyik napról másikra. Nyilván betegeskedtél már régebbtől, csak nem mentél időben orvoshoz. Vagy tévedek?
2014. jún. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem netezgetünk, hanem elmegyünk orvoshoz és alszunk ma egész nap.

Ha nem komoly (nem tüdőgyuszi, csak meghülés), akkor felír a doki olyan gyógyszert, ami lórúgásként megoldja, hogy kimond a boldogító igent. A lagzit, ha lesz, mérsékelten.

Tüdőgyulladásnál, csak ceremónia, mert egy átmulatott éjszakának szövődményei is lehetnek.

2014. jún. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Orvos, pihenés, relaxáció, vitamin.
2014. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Paracetamol 4x1g plus koffein tabletta labon tart

Vagy aspirin koffein kombi

2014. jún. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Én a dokimmal beadatnék 2 injekciót, elmondanám, hogy életbevágó, és közben ezerrel tömném magamba a C-vitamint.
2014. jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
én is ugyanezt tenném. meg íratnék ki klacidot
2014. jún. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!