Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért lett "trendi" sztriptízt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett "trendi" sztriptíztáncosokkal ünnepelni a legénybúcsúkat/leánybúcsúkat? Az miért nem számít semmit sem, hogy könnyen lehet, hogy a másik fél számára ez nagyon rosszul esne?

Figyelt kérdés
Akkor is így ünnepelnétek a "búcsútokat" ha a tudnátok, hogy a jövendőbeliteknek ez bántó lenne? Miért nem lehet anélkül jól érezni magunkat egy ilyen bulin, hogy olyat tennénk amivel megbántanánk a menyasszonyunkat/vőlegényünket? Szerintem nagyon szemét dolog szórakozásból a másikat megbántani, főleg ha az az a személy a szeretteink közé tartozik. Ha valaha is megházasodok akkor a legénybúcsúmon biztos nem lesz sztriptíztáncosnő, mert az hatalmas tiszteletlenség lenne a menyasszonyommal szemben és megkérném rá, hogy a leánybúcsún se legyen vetkőzős fiú mert az meg nekem esne nagyon rosszul. Miért nem lehet kiegyezés férfiak és nők között, hogy hagyjuk a fenébe ezt az undorító szokást, mert csak rengeteg konfliktus származik belőle?

2014. jún. 20. 11:47
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
52%

Hát nálunk pl. nem volt belőle konfliktus. Én nem akartam vetkőzős fiút, de azért nem, mert nekem nem tesztenek, nem azért mert a páromat zavarta volna.

A férjem legénybúcsúján volt táncoslány (persze a haverok szervezték, nem ő kérte), és engem nem zavart. Azt gondolom, hogy ha egy táncolányra lettem volna féltékeny, meg az járt volna a fejemben, hogy jujj, a vőlegényem tuti lefekszik vele, akkor esküvőt se kellett volna terveznem vele. Még mondtam is a férjemnek, hogy remélem jól megnézte azt a lányt, mert az esküvő után itthon szűkül a választék és csak az én csupőasz testemet vűlaszthatja az étlapról :)

2014. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!