Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kérhetek sötét sminket esküvőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetek sötét sminket esküvőre?

Figyelt kérdés
Állítólag nagyon szép szemem van és szeretném minél jobban kihangsúlyozni. mindenhol azt olvastam, esküvőre szolíd smink kell, én viszont vagy sötét barnára vagy feketére szeretném festetni a szemhéjamat vagy esetleg úgy, hogy a szemzúgnál fehér és kifelé haladva egyre sötétül. Beszéltem a sminkessel aki kéket képzelt el, én viszont azt nem tudom elképzelni magamon és sztem nem is állna jól, mert zöld a szemem és sötét a hajam. Hallgassak rá vagy inkább kérjek olyan sminket amilyet én szeretnék?
2008. aug. 2. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb, ha kipróbálod előtte, melyik hogy áll! Ha lehet, akkor ruhával, kiegészítőkkel együtt, hogy az összhatást is figyelembe tudd venni.
2008. aug. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem inkább hallgass a sminkesre, egyrészt neki nagyobb tapasztalata van ebben, és valószínűleg jól néznél ki úgy, ahogy kisminkel; másrészt nem a kedvenc heavy metal zenekarod koncertjére mentek, hanem esküvőre, ahol tényleg furán hatna egy sötét smink. (Különösen rémesen néz ki akkor, ha te vagy a boldog menyasszony, bár ez nem derül ki a kérdésből.)
2008. aug. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Második válaszolónak: nekem fekete esküvői ruhám lesz egy hónap múlva, zeneként pedig a kedvenc metálzenekaraink fognak szólni. Erre mit lépsz?


Kedves kérdező: tényleg nem írtad le, vendégként mész-e vagy te magad vagy a menyasszony... Íratlan szabály ugyanis, hogy senki nem lehet szebb és feltűnőbb jelenség a menyasszonynál, így ha vendégként mész, mindenképp lebeszélnélek az erős, sötét sminkről.

Ha azonban a te nagy napod lesz, szerintem ne törődj a népekkel: ez a te esküvőd, és senkinek nincs joga beleszólni abba, hogy szeretnél kinézni (viszont a hófehér ruhához egy fekete smink elég furcsa hatást kelt).

2008. aug. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a sötéttel hangsúlyozott, füstös szemek gyönyörűek és igézőek!! Próbáld ki hogy áll, nézd meg a sminkes által ajánlott sminket is, és válaszd ki, hogy melyik tetszik jobban. De ne hagyd magad lebeszélni, ez a te napod :)
2008. aug. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:-) én leszek a menyasszony, és lehet, hogy rosszul fejeztem ki magam, nem a tök erős feketére gondoltam, hanem ahogy utolsó válaszoló leírta:-) erre gondoltam én is:-)
2008. aug. 2. 17:50
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Én ugyan nem láttalak még de zöld szemhez kék smink nem mindenkinek áll jól, viszont a sötét hajadhoz a szürkés-feketés füstös smink nagyon jól passzolna. Ugyan nem sminkes vagyok, hanem stylist. A szolid smink régen volt már divat, most már nem kötelező dolog, mint ahogy a fehér esküvői ruha sem.
2008. aug. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is tegyél egy próbát! Próbálj ki magadon egy csomó színt a barátnőkkel, olcsóbb festékekkel, aztán ha megvan a döntés,akkor a lagzi-sminket bízd egy profira mert az olyan minőségű cuccokkal dolgozik, hogy le sem kopik, csak lemosni tudod!


SOK BOLDOGSÁGOT!!!!!!!!!!


A METÁL-LAGZISNAK:


Jó merész! Bírom az ilyet.Galamb helyett meg denevért röptessetek!! Sok sikert és mégtöbb boldogságot!

2008. aug. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem full fekete, enyhén ezüstös sminkem volt. Mindenki megdícsérte.
2008. aug. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!