Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire macerás az ha interne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire macerás az ha internetről, próbanélkül rendel valaki ruhát a nagynapra?

Figyelt kérdés
Vaterán találtam ezt a ruhakölcsönzőt. Azt irták róla h azért ilyen olcsók a tuhák,mert nincs külön szalonuk. Kérnek pontos méretet is,hogy ugy nagyjából jó legyen a ruha,de azt is irják h ha kell igazitani,akkor varronő megtudja csinálni. Kicsit félek,h mi van ha nem olyan ruha jön mint amit rendelek,meg ha rajtam nem áll olyan jol mint a képen? Tapasztalat valakinek?
2014. júl. 5. 21:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm és a barátnőm nővére is neten rendelt esküvői ruhát. igen, kinából jön és ezért olcsóbb, de teljesen elégedettek voltak. annyi adatok meg kellett adniuk, mindenféle méretet, hogy centire pontosan olyan ruha érkezett, amit nem kellett rájuk igazitani, mert tökéletesen állt rajtuk. a lakóhelyükön és a lakóhelyük köyleében csak két!!! darab butik van, ott a barátnőm nővére nem talált szép ruhát, 10 évvel ezelőtti modellek vannak és bár varrónőt talált volna, de megfelelő ruhaanyagot már nem. aztán rátalált egy netes oldalra és bevállalta a rendelést. egy percig sem bánta meg. a húga is pont olyan ruhát kapott, mint amit a képen látott. és nem tökéletes modellalkatú egyik sem.
2014. júl. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szívesen látnám, hogy milyen ruhát kaptak, és milyet rendeltek...


Ugyanis rengeteg hozzá nem értőtől hallottam már, hgy "ugyanazt" kapták, aztán első ránézésre sütött róla, hogy a ruhát nem szálirányban szabták, kispórolták az anyagot, a díszítés erősen redukált és a minősége is kifogásolható, az anyag pedig természetesen színtiszta poliészter (bár ilyen 30-40.000-es "ruhacsodáktól" ne is várjunk mást).

2014. júl. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

szép ruhájuk volt, nem mondtam volna meg, hogy kinai. persze nem párizsi csipke, de hát tudták is, hogy nem első osztályú minőségre számithatnak. passzolt rájuk és ők elégedettek voltak. lehet, hogy ők a kevés szerencsés közé tartoznak.

[link] innen rendeltek

2014. júl. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Biztos nagyon zsír oldal, ha 300 értékelésből kemény 1/5 pontra értékelték :)


[link]

2014. júl. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hát igen, az értékelése nem éppen fényes... de én nem is azt mondtam, hogy hú, de jó, hanem azt, hogy két embert is ismerek, akik elégedettek voltak. Ez volt a kérdés, hogy rendelt-e valaki. Én meg leírtam, hogy igen, kettőt is ismerek, akik rendeltek és ők meg voltak elégedve. Ez az ő tapasztalatuk, tudom, hogy sokan rosszul járnak, de ez egy példa arra, hogy jó tapasztalat is van.

Nem értem, hogy a válaszombasn mi volt lepontozni való, mikor pontosan a kérdésre válaszoltam.

2014. júl. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én ebayről nézegettem, de a különösen jó helyeken nem sokkal olcsóbb a ruha, mint itthon varratva. Nekem forintra pontosan ugyanazt az árat adták. Itt van pl. egy kifejezetten ajánlott kínai varroda: [link] rendelhető ruhák, próba nélkül, nagyon magas minőséggel.

De anélkül ne döntsd el, hogy nem látsz referenciákat!!! Nem katalógusképeket, hanem valódi menyasszonyokat! Ha valaki elégedett egy ruhával, az küldeni fog képet magáról.

Az a gond, hogy lehet, hogy a legolcsóbb, legótvarabb helyről rendelik Kínából, vagy Indiából még az általad fizetett ár töredékéből.

Ha spórolni akarsz, akkor ajánlom még az ukrajnai esküvői ruha varrodákat/szalonokat, de előtte keress olyat, akinek van már tapasztalata az adott szalonnal/faluval, ahová mennél.

Ha a referenciák rendben vannak, akkor ugorj csak bele!

2014. júl. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Nem tudom, hogy még aktuális-e a kérdés, de másnak hátha jól jön. Én a TB Dress oldaláról rendeltem egy alkalmi ruhát. 99 dollár volt, és kb két hét akatt megérkezett és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Az eredeti ruha sárga, de én rózsaszint kértem. Kb 4,000 HUF vámot kellett még ráfizetnem, de nem bántam. Sajnos üzletben nehezen találok magamra ruhát, mert 180cm vagyok, és általában a legtöbb estélyi alól jócskán kikandikál a cipőm. Varratni nem szerettem volna, mert nekem azzal volt rossz tapasztalatom korábban. Szerintem igy kifejezettem olcsón megúsztam. Persze gondolom nem mindenkinek azonos au izlése, biztso lesznek olyanok akiknek nem fog tetszeni a ruhám, de szerintem nagyon szép, jó a fazonja és kellemes az anyaga.


[link]


Mivel teljesen elégedett voltam tettem fel képet is az oldalra amit a férjem készitett, tehát tényleg nem kamu. (A kép a hozzászólásoknál található, a piros hátteres.)

2014. nov. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!