Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői ajándék ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői ajándék ötlet?

Figyelt kérdés
Csak távolabbi barátok vagyunk az ifjú parral, mit szokás ilyenkor adni? A férjem pénzt adna ( de o amúgy is mindig csak pénzben gondolkozik) szerintem meg nem szokás pénzt adni barátként. En ajandeutalvanyra gondoltam, mondjuk ikeas-ra, az jó ötlet? Vagy van esetleg valami más otletetek?
2014. júl. 9. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Ha utalványban gondolkodsz, akkor inkább pénzt adjatok, mert az arra költik, amire akarják.

Ha most nem akarnak bútort venni, vagy utazni (mert az utazási utalvány a másik best of), akkor csak nyűg, hogy lejárati határidőn belül el kell költeni.


Személyeset lehetne adni, de mivel nem vagytok közeli barátok, így ez sem opció.

2014. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, a pénz zseniális ötlet.
2014. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Pénzt, igaza van a férjednek.
2014. júl. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pénzt. Mindenki ocsmány dolognak tartja, de mégis mindenki reménykedik, hogy valami kacat helyett pénzt kap, mert esetleg az adott tárgyat vagy utalványt semmire se fogja használni..
2014. júl. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha távolabbi barátok akkor pénzt. De ha kiakarsz tenni magadért egy kicsit jobban akkor az ikeás ajándékutalvány jó ötlet. Vagy esetleg valami kuponos dolog.
2014. júl. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi barátoktól úgy kaptunk pénzt, hogy egy fazékban tele volt canneloni tésztával, és némelyikbe bele volt csúsztatva 1-1 bankjegy. Ötletes megoldás volt, és vicces volt végignézni a tésztákat.


Meg volt olyan, hogy a pénz mellett a borítékban volt egy másik boríték egy lottószelvénnyel, hogy hátha több is lesz. Persze a lottószelvény nem nyert.

Másik borítékban sorsjegyek is voltak, azon nyertünk 500 FT-ot. :)

2014. júl. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nem szokás pénzt adni barátként? Dehogynem , csak azok adnak igazán! :D Hidd el annak fognak a legjobban örülni :)
2014. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Pénzt adnék én is, annak örvend mindenki.
2014. júl. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor úgy látszik tényleg a pénz a legjobb. Nem vagyok nagy esküvőre jaros, nem tudom mi a szokás, de en is annak örülnek a helyükben.
2014. júl. 9. 19:01
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi is pénzt adunk a közeli barátaink esküvőjére, és ha lenne lagzink, mi is a pénznek örülnénk (de nem várnánk egyáltalán el! Viszont nemrég kellett egy csomó cuccot kipakolnunk lakásfelújítás miatt, és a hátunk közepére nem kívánnánk semmifajta ajándékot, csak a helyet foglalják, és nagyon szívfájdító, amikor ki kell dobni). A sorsjegy a pénz mellé kiegészítésnek jó ötlet, minden más csak a párnak kkoz majd fejtörést, meg állvakarást, hogy de jó lett volna ebből inkább még egy nap nászút.
2014. júl. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!