Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 1,2 Millióból kell kihoznunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,2 Millióból kell kihoznunk az esküvőt. Hogy kezdjünk hozzá?

Figyelt kérdés

70-80 fő lesz kb.Ennyiből ki lehet hozni egy szép esküvőt?

Tudnátok segíteni,hogy induljunk neki?Mivel kezdjünk?Esetleg mi mennyibe kerülhet?

Nincsenek extra igényeink,mint pl:jégszobor,csokikút,galambröptetés stb..

Köszönöm a segítséget!


2014. júl. 23. 15:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Összeírjátok mit akartok, mi mennyibe kerül.

Ha elég rá a pénz, akkor jó, ha nem elég, akkor elkezdetek lefaragni a költségekből.


Azért ez nem annyira bonyolult, nem?

2014. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%

Ne hari, de ha ennyiből nem tudtok összehozni egy esküvőt az régen rossz. Nemtom nekem akkor se kéne segítség, ha csak 120 ezrem lenne rá, 30 fővel. Lehet én vagyok a hülye?

Amúgy erre való a rendezvényszervező. Ennyibe bele kell férjen. Szervezzem meg én?

2014. júl. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hol lenne az esküvő? Melyik városban?
2014. júl. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%

ezen én is ár elgondolkodtam, hogy egy esküvőt megszervezni nem olyan nehéz.

Ha valaki ezt nem tudja megtenni segítség nélkül, az nagyon életképtelen vagy butuska lehet. Vajon jó, ha az ilyen emberek házasodnak, és szaporodni kezdenek?

2014. júl. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Először is találjatok időpontot, és foglaljátok le az anyakönyvvezetőnél / templomban.


Elméletileg ki lehet hozni, de sok olyan kiadás van, ami független a vendégek számától. És van olyan, amin nem érdemes spórolni (zenész, fotós)

Nekünk ezek voltak a főbb költségek:

Menyasszonyi ruha: 105e

Ceremóniamester: 130e

Fotós: 100e

Zenészek: 120e (ismerős, így kaptunk kedvezményt, egyébként 180e lett volna)

Vőlegény öltöny, mellény: 50e körül

Étterem (50 főre, tortával együtt): 680e (ebből a torta volt 41e - 3 emeletes, 58 szeletes)

Egyéb kiegészítők (menyecskeruha, ékszerek, cipő, harisnya, stb): 50e

Gyűrűk: 92e

Meghívó: 17e

Virágok: 50e (nálunk nem volt külön dekor, csak virágok az asztalon)

Anyakönyvvezető: 12e (XX.kerület)

2014. júl. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

elég normálisat össze lehet hozni ebből 70-80 főnek! Először is írjátok le,

- Hol szeretnétek hogy legyen

- Menü + italok

- Te ruhád, völegényé, koszorúslányoké (ha lesznek)

- Fényképész, kamera

- meghívók, ültetőkártyák megcsináltatása


Ha ez megvan számoljátok ki, és már mehet is a mutatvány:) sok sikert hozzá, és sok boldogságot!

2014. júl. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb költség a terembérlet és az étel/ital 70-80 főnek. Kezdjétek azzal hogy kitűzitek az időpontot és bejelentkeztek a hivatalba/templomba, utána az időpont tudatában tudtok helyszínt keresni a lagzinak. Ha annak megvan az ára, akkor a többi kisebb költséget már tudjátok alakítgatni. Ami még nagyobb tétel lehet (igényektől függően, de ezek már tágabb határok közt mozognak), az a ruha, a fotós és a dekoráció.
2014. júl. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Így van! Először írjátok össze, hogy mi az amit szeretnétek. Vőfély, zenekar, hány fogásos vacsora, gyümölcs asztal, díszítés, ruha, koszorús lány lesz e, neki(k) ruha. Nekünk 5évvel ezelőtt volt az esküvőnk, sátras lagzival, 98fővel, és nekünk megállt 600nál. Én kölcsönöztem a ruhát, nem vettem meg, az italokat nagykerben vettük meg, a díszítést virágnagykeren keresztül oldottuk meg. Éttermit akarok, vagy háznál? Ezeket mérlegelni kell. Jó dolog mindent írni, úgy nyomon tudjátok követni! Jó készülődést! ;)
2014. júl. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem írtam,hogy nem tudjuk megszervezni.

Csak segítség kellett volna,hogy hogyan is kezdjünk hozzá!?

De köszönöm a sok rosszindulatú megjegyzést...

2014. júl. 23. 16:09
 10/19 A kérdező kommentje:

Óóóó,azóta már sok hasznos válasz érkezett!

Nektek nagyon szépen köszönöm!! :)

Debrecenben lesz az esküvő, éttermi,vagy rendezvényházi lagzi lesz.

2014. júl. 23. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!