Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen témájú lagzi tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témájú lagzi tetszene jobban az alábbi kettőből?

Figyelt kérdés

Keleti hangulat: türkiz, smaragdzöld, sötétpink, arany alapszínek, csodalámpás, bele szárazjég, hogy füstöljön, asztalokon szétszorva pénzérmék(persze nem igazi), dekorácioként vizipipa, magas aranyszínű vázák, plafon sötét, csillogo kövekkel, a csillagos eget jelképezve.


vagy


Titkos kert: örökzöld, fehér rozsák, rozsaszín díszítőelemek, sok fehér gyertya, fehér galamb röptetés


Kérlek, csak akkor válaszolj, ha e kettő közül tudnál választani, harmadik nem érdekel. Köszönöm mindenkinek!



2014. júl. 31. 14:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Én az elsőt választanám, DE csak akkor, ha tökéletesen meg van komponálva. Ehhez az kell, hogy minimum az ifjú pár és a közvetlen család is témához illően legyen öltözve, és a zene és az ételek is ahhoz passzoljanak.


A második verzió a biztonsági játékosoknak való. Bár azért oda se illik a 3+2.

2014. júl. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
48%
Hát ha muszáj ebből a kettőből választani, akkor az első, bár személy szerint semmi közöm a keleti dolgokhoz, de az legalább egyedi és hangulatos. A "Titkos kert" fantázianévtől többet várnék... gyertyák meg galambok? Inkább pávák, függőágyak, mécsesek, liliomok, futónövények illenének egy ilyen névhez. Szóval így önmagában a rózsaszínnel meg a sok gyertyával semmi titkos kert hangulata nincs, inkább csak hagyományos. Szóval egyértelműen az első.
2014. júl. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Valamelyik valaszolo jol irta,hogy amugy vegyeshazassagrol van szo. Aki a linkeket kuldte azokon a kepeken elamultam, csodalatosak! Izlesesen el lesz rendezve, ha a keleti hangulatot valasztjuk. Paromnak, anyukamnak, meg nekem is jo a szeperzekunk. Most mar egyre inkabb e fele haljok :)
2014. júl. 31. 15:26
 14/28 anonim ***** válasza:
59%

Fuhhhhhhh, hát ha nagyon muszáj, akkor az első. De mindkettő giccses nekem. Aranyszínű vázák, csillogó kövek? Ez már túl sok....ezt komolyan meg akarjátok valósítani, vagy csak egy ötlet szintjén merült fel?

Túl sok.

2014. júl. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
74%
Jó a szépérzéketek, ez komoly? :P Elolvastad miket soroltál fel? És, hogy a válaszolók többsége miként reagált?
2014. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Kedves Utolso Vlaszolok! Parom török én az elmúlt 10 évben ott éltem, a felsoroltak ott igen szépnek számítanak. Igen ezt valoban meg akarjuk valositani, csak lehet hiba volt itt felenni a kerdest, hiszen külföldi tartozkodásom során elszoktam a magyar emberek(tisztelet a kívételnek) negtaív hozzáállásához, és bevallom nagy naívan bíztam abban, hogy magára a kérdésre kapok választ sértő vélemény nyílvánítás nélkül. Minden estre köszönöm, mindenkinek, aki megtisztelt az idejével. :)
2014. júl. 31. 15:35
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az első. De a pénzérméket én is kihagynám, nekem úgy már sok. Sok boldogságot Nektek! :)
2014. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
67%
Jajj, így már értem. Ha ezek a dolgok Törökországban szépnek számítanak. :D
2014. júl. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Mindkettő témából nagyon jót is ki lehet hozni, de szerintem kérjetek föl dekoratőrt. Ne virágkötőt, vagy olyan személyt, akinek a munkája abból áll, hogy betekeri az oszlopokat olcsó bélésselyemmel, hanem esküvői dekoratőrt. :)


Ha van is ízlésetek és szépérzéketek, akkor sincs tapasztalatok egy nagyobb tér ízléses berendezésében, nincs gyakorlatotok benne, így el lehet csúszni sok szempontból. Nemcsak azzal, hogy nem illenek össze a színek, vagy hogy túlzásba estek a díszítőelemekkel, de akár lehet, hogy túl kevés, amit kitaláltok, és a terem elnyeli a dekort, amit ti magatok elkészítenétek. A dekoratőr segít beszerezni minden kiegészítőt, szépen összefésüli az ötleteket egy egységes látványvilággá. Sok jó magyar dekoros van, ha már ilyen exkluzív látványvilágot álmodtatok meg, ne sajnáljátok a pénzt profi kivitelezésre! :) Gyenes Szilvia, Flora Esszencia, Sabina Stedra pl. nagyon jók.


Összességében az első téma lenne nálam a nyerő az alapján, hogy vegyes házasságról van szó. Sok boldogságot! :)

2014. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

8. vagyok, aki a hosszabb kommentet írta és a vegyesházasságot.


Milyen nemzetiségű a leendő férjed?

Egészen más hangulatú és színvilágú lehet egy török esküvő (ott is jó a zöld, arany), mint egy iráni vagy egy indiai (ott jobban el tudom képzelni a pinket).


Amiket linkeltem képeket azokon is látszik, hogy nem kevernek 3-4 karakteres, erős színt. Nem véletlenül.


A csodalámpás nekem továbbra is erőltetett- mondom ezt úgy, hogy a férjem nekem sem külföldi :) Ő azt mondta most erre az ötletre, hogy a türkiz, smaragdzöld, pink és arany olyan, mint a bazári majom :)


A kevesebb több.


A hastáncot nem úgy gondoltam, hogy odarendelni a lányokat :)


Voltam már olyan esküvőn, ahol az új asszony táncolt a férjének (és a násznépnek)- és nem ment a jóízlés rovására (mondjuk tizenévig táncoltunk együtt...) és keleti hangulatú volt az esküvő.

(és itt nem a magassarkús, flitteres melltartós megoldásra kell gondolni, hanem a baladi stílusú zárt ruhásra:


[link]

[link]



Esküvői ruhákból is vannak gyönyörűek (gondolom nem hófehér agyondekoltált abroncsosban gondolkodsz:


[link]



Jó lenne azért tudni ehhez, milyen kultúra, milyen nemzetiség- mert a keleti hangulat kicsit ezeregyéjszakás :)

2014. júl. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!