Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit vehetnének a szüleim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetnének a szüleim?

Figyelt kérdés
1 hét múlva lesz a bátyám esküvője. Édesanyámnak eszébe jutott, hogy szeretné Őket az esküvő előtt meglepni valamilyen kis emlékezetes ajándékkal. Eszembe jutott, hogy sógornőmnek kellene egy bross/kitűző, ezért valószínűleg vagy a sajátját adja Neki (csak az a gond, hogy az arany, viszont a mennyasszonyon minden ezüst lesz), vagy vesz Neki egyet. De ezen kívül milyen ötleteitek vannak még? Illetve a saját fiának mit vehetne? Öltönyhöz esetleg valamit, vagy nem is tudom? Szerintetek, előre is köszönöm! :)
2014. júl. 31. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
A menyasszonyak kitűzőőő? Azt meg hova rakja? Nem cserkésztáborba megy, hanem férjhez:)
2014. júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Én közös ajándéknak örülnék, nem külön neki, külön nekem. Egy nagy méretű szép fotóalbumnak például.

A brossnak kitűzőnek viszont nem, mihez kezdjek vele? Menne a dobozba a többi kacat közé. Hord egyáltalán a menyasszony ilyesmit? Valami hasznosat jobb lenne szerintem.

2014. júl. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Egy szép "könyv" aminek üresek a lapjai és az esküvőn minden vendég írhat bele.
2014. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%

1-2 se sok menyaszonyi ruhat latott meg.... Eleve, ha azt irja a kerdezo, hogy "kellene", akkor evidens, hogy egyszeru ruhaja van, amit feldobna - vagy brossokbol keszul a csokra....

Ruhara: [link]

Csokor: [link]


Ha ekszert szeretne venni mindkettonek, akkor a bross a menyasszonynak, a volegenynek meg mandzsettagomb : [link]


Bar szerintem jobb lenne valami kozos. Jo otlet a fenykepalbum, kepkeret, esetleg egy "gyors" wellnessnap

2014. júl. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

Én nem biztos, hogy örülnék egy brossnak, amit helyettem választanak a menyasszonyi ruhámhoz, még akkor sem, ha kellene rá valami. Ha így van, akkor azt válassza ki személyesen a menyasszony.


A vendégkönyv, fotóalbum jobb ötlet, már többször ajánlgattam itt a Meskát, nagyon szép, egyediek vannak, de egy hét alatt azok már sajnos nem fognak elkészülni.

2014. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Most lehet én vagyok a hülye de az esküvő előtt akar adni valamit? Amit viselnek az esküvőn? Vagy mi?
2014. aug. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
egy szép fotóalbum. az igazán nagyon elegánsak és szépek nagyon drágá, némelyik veri a 10e ft-ot is. Magamnak sajnálnám rá, de ha kapnék, rettentően örülné neki :)
2014. aug. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

Jaja, én is ezért mondtam az albumot, a legolcsóbb tescos 5 ezren felül van, én sem venném meg magamnak, viszont szükség lenne rá és örülnék neki.

Nem tudom a brossost miért kellett lepontozni, számomra sem egyértelmű, hogy az anyósék azt akarják-e, hogy az általuk választott ajándékokat viselje a pár az esküvőn. Én nem viselném, feleslegesnek tartom az ilyen ajándékokat, haszontalannak.Ha én ilyesmit kapnék, még talán bosszankodnék is, hogy minek kellett ilyen hasztalan dologra költeni, amikor fontosabbra is lehetne költeni. Emlékezetesnek tehát emlékezetes maradna csak félresikerült.

Kérdező írhatna bővebben, hogy milyen irányban indulhatnánk még el.

2014. aug. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Az meg a másik, hogy az esküvőmön hadd viseljük a párommal azt, ami nekünk tetszik, ne egy ajándék arany brosst, meg mandzsettagombot.
2014. aug. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Jajj, de nagyon kedves ez a lepontozás, akkor vegyetek nekik szép arany fukszot, csak nem kell csodálkozni majd, ha nem kell nekik majd. Ennyit tudsz, kérdező........
2014. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!