Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak a polgárira vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a polgárira vagyunk meghívva (ilyen még mindíg van? Akkor minek hív meg? ) nem igazán ismerjük a párt közelről. Kell adni boritékot?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 11:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget akkor megnyugodtam. ;)
2014. aug. 1. 17:51
 12/18 A kérdező kommentje:
Szeretnénk elmenni de egy polgári miatt utazni 150 km-t.. Na mindegy ezt mi döntjük el. A kérdés a boritékon volt..
2014. aug. 1. 17:52
 13/18 anonim ***** válasza:
49%

Amúgy szerintem baromi hülyeség, vagy meghívok valakit mindkettőre, vagy sehova.


Minek hívjak meg olyat a polgárira, aki nem áll hozzám olyan közel, hogy a lagzin is ott legyen?

Tök értelmetlen.


Ja és nem kell adni semmit, de én el sem mennék, elég egy távirat.

2014. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
Utolsoval egyet kell hogy ertsek,ambar regen ez szokas volt.Manapsag videken meg mindig normalisnak szamit ez.Nekunk jovore lesz eskuvonk,en szemely szerint csak olyanokat hivok meg akiket viszunk magunkkal bulizni.Ha nem er annyit a meghivottam hogy megvendegeljem akkor minek hivjam oda,letszamnovelonek?Tudom...szokas,de akkor is...
2014. aug. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Sokan tartanak csak egy szűk családi vacsorát, és szeretnék, ha a barátok viszont ott lennének legalább az esküvőn.
2014. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is csak polgári esküvőnk volt, amit egy szűk, családi vacsora követett. De a polgári szertartásra meghívtuk a barátainkat, kollegákat is. Szerintem nincs ebbe semmi fura. Én is úgy vagyok vele, hogy a szertartás számít. Mi sem vártunk el semmit, de voltak olyan baráti párok, akiktől kaptunk borítékot. Ők a közelebbi barátok voltak. A "távolabbi" barátainktól virágot, bort, 2 puszit kaptunk. Mondjuk 150 km-re lehet, hogy nem utaznék egy polgári szertartás miatt, és nem is várnám el, hogy miattam utazzanak ennyit.
2014. aug. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:42

Tök mindegy, hogy templomi vagy polgári, nem arra értettem. Hanem hogy ciki, ha a lagziba nem hívnak csak a polgárira vagy templomba. Én senkit se úgy hívtam, mindenkiinek mondtam, hogy szívesen látunk a lagzin is, örülünk ha eljössztök, de ha nem azt is megértjük, de a templomban vagy a polgárin szívesen látunk.

2014. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Akkor egyértelműen kellett volna fogalmazni 17-es. Mindegy, a lényeg az, hogy nincs abban semmi rossz, ha távolabbi ismerősöket csak a szertartásra hívnak. Nem kötelező elmenni, ha nem akartok és kész.
2014. aug. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!