Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Három nappal esküvő előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három nappal esküvő előtt hajpróba?

Figyelt kérdés

Úgy okoskodtam ki, akkor mindenképp elmennék csak festetni fodrászhoz pár nappal előtte, mert azért a festék akkor is meglátszik a fejbőrön, ha alaposan lemossák, kell legalább 1-2 hajmosás, hogy lejöjjön, legalábbis nekem sötétbarnánál, ami a rendes hajszínem is, így szokott lenni (sajna már őszülök itt-ott).

Hajpróbát is akkorra gondolnám. Úgysincs semmi extra elképzelésem, épp csak a frissen festett hajból valamit megnéznénk.

25N


2014. aug. 3. 17:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legalább egy héttel elöbb menj, mert a festés is akkorra lesz jó, meg van idö megkeresni a megfelelö frizurát.
2014. aug. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Mivel nekem hamar zsírosodik a hajam, jóformán naponta mosom, munkanap biztosan, tehát ha három nappal előtte megyek, épp kétszer megmosom még az esküvő előtt a festés után.

Meg időm így lenne elmenni. Sajna folyamatos műszak mellett nem tudok hip-hop felkerekedni, főleg, hogy utaznom kell hozzá, és a fodrászom sem ér rá bármikor, mert nem szalonban van.

2014. aug. 3. 17:13
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld egy-két nappal korábbra tenni.
2014. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
De milyen logikai okból? Olyan gondom nem lesz, hogy majd nem találunk megfelelő frizurát, mert túlbonyolítva nem lesz. Semmi fodor, giccsek, stb. Menyaruhát is úgy választottam, hogy rámutattam, ez lesz, felpróbáltam, és letettem a foglalót. Összesen 2 ruha volt rajtam azon kívül.
2014. aug. 3. 18:00
 5/22 A kérdező kommentje:
Be vagyok táblázva sajna. Hétvége részéről kilőve, nekem is más dolgom lesz, előtte meg végig dolgozom. Sőt a próba napján is, csak akkor éjszakás vagyok, délután elmegyek ruhapróbára, előtte mennék fodrászhoz, legalább összepróbálom a végeredményt a ruhával, szerintem így tökéletes.
2014. aug. 3. 18:01
 6/22 anonim ***** válasza:
Az utolsó héten így is kitör nálatok az "őrültekháza", rengeteg egyébb stressz lesz, ezért jobb korábbra tenni mindent, amit csak lehet.
2014. aug. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonkeppen miert tetted fel akkor a kerdest, ha nem erdekelnek a valszok?
2014. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Tekintettel, hogy kis esküvő lesz, lagzi és miegymás nélkül, nem igazán van, ami stresszeljen. Csak polgári szertartás lesz, szűk körben.

Miért tettem fel a kérdést? Miért, ha nem ugrom parancsszóra az első válaszra, akkor már nem tetszik, hogy kérdezek?

2014. aug. 3. 18:20
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
De megis mi a kerdes? Es miert vagy ilyen arrogans?
2014. aug. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Hol voltam én arrogáns? Egyszerűen csak nem igaz, hogy az ember egy kérdést fel nem tehet, mert ha meg a válaszokra reagál, és nem helyeslően, akkor megkapja, hogy jaj, minek írta ki a kérdést?

Ha van értelmes és érthető okom, miért nem fogadom meg a tanácsot, az már baj? Szerintem leírtam érthetően, hogy sem időm nincs előbbre tenni, sem okom nincs.

2014. aug. 3. 18:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!