Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Három nappal esküvő előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három nappal esküvő előtt hajpróba?

Figyelt kérdés

Úgy okoskodtam ki, akkor mindenképp elmennék csak festetni fodrászhoz pár nappal előtte, mert azért a festék akkor is meglátszik a fejbőrön, ha alaposan lemossák, kell legalább 1-2 hajmosás, hogy lejöjjön, legalábbis nekem sötétbarnánál, ami a rendes hajszínem is, így szokott lenni (sajna már őszülök itt-ott).

Hajpróbát is akkorra gondolnám. Úgysincs semmi extra elképzelésem, épp csak a frissen festett hajból valamit megnéznénk.

25N


2014. aug. 3. 17:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
De mi a kerdes?
2014. aug. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Szerintem felül látszik, mint mindig, félkövér betűtípusban, de ha nem látod, akkor nem tudom, mit nézel.
2014. aug. 3. 18:25
 13/22 A kérdező kommentje:
(hülye kérdésre hülye válasz)
2014. aug. 3. 18:25
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem mi a kérdés. Elmész három nappal esküvő előtt hajpróbára. És?
2014. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Tehat a kerdesed: "Három nappal esküvő előtt hajpróba?"

Valaszok: ne, inkabb korabban

A kommented: Nem, nem akarom korabban.

Tehat van egy eleve eldontott kerdes, amire felesleges valaszt adni.

Teged ideznelek: "(hülye kérdésre hülye válasz)"

2014. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
78%
Ki akart írni egy kérdést, hogy tudassa, hogy neki 25 évesen esküvője lesz. :P igazából nem akart semmit megtudni.
2014. aug. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Nem, nem akartam tudatni senkivel, főleg nem tök idegenekkel, név nélkül. Annak aztán mi értelme van? :) Ha már a környezetem 90%-a nem is tud róla, mert nem mondtam el nekik, mi lenne abba a pláne, ha itt hirdetném?


Kíváncsi voltam, jók-e az elképzeléseim a részletek tekintetében. Ennyi. Elnézést, tudom, én vagyok az egyetlen nő a világon, aki kicsikét az esküvőjén gondolkodik így alig egy héttel előtte, és emiatt értelmetlen kérdéseket ír ki. Meg lehet kövezni!

2014. aug. 3. 18:43
 18/22 anonim ***** válasza:
Azzal nincs gond, hogy gondolkodsz az eskuvon. Csupan akarhogy torom a fejem, nem derul ki, mit akarsz megtudni. Mar eldontotted, hogy hogy csinalod, a tanacsot nem fogadod el, hat komolyan kivancsi vagyok, valojaban mit szeretnel megtudni
2014. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én sem tudom mi lenne benne a pláne. Nem is értettük. :)
2014. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Mivel nem is volt róla szó, mármint dicsekvésről. Mit dicsekedjek? Ezer és egy nő megházasodik, eszemben sincs senkinek az orra alá dörgölni semmit. Mint mondtam, ismerősöknek nem beszélek róla semmit, részletekbe sem bocsátkozom.

Egyszerűen megerősítést vártam, gondolom én, de mindegy, inkább nem kérdezek semmit ezen az oldalon, mert úgyis minden csak hülyeség, mint a többi ember kérdésének 90%-a.

2014. aug. 3. 18:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!