Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt olyan, aki az esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, aki az esküvő előtt pár héttel (2-3) mondta le az egészet? Hogy fogadták a vendégek, a közeli családtagok?

Figyelt kérdés

Augusztus végén lenne az esküvőnk, elég sok vendéggel. Viszont én szakítani szeretnék...

Ne kezdjetek el itt lehordani mindennek, mert semmi értelme nincsen. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy aki volt már ilyen helyzetben, az hogy cselekedett, mik voltak a reakciók.


2014. aug. 3. 23:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt aki 1 nappal előtte mondta le nem te leszel az első a reakció meg sztem egyértelmű.
2014. aug. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
biztos nem te leszel az első és az utolsó sem...bár ha biztosan tudod, h szakítani szeretnél, ez gondolom nem tegnap született meg a fejedben, ha bizonytalan voltál, nem szabadott volna belemenni...na de mindegy, sztem kiakadnak nyilván pont emiatt, de ha biztosan tudod, hogy nem akarsz házasodni, akkor jobb most szólni, mint aztán elválni
2014. aug. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól meggondoltad, inkább most, mint pár éve múlva egy válás.


Gondolkozz el, hogy ez pánik vagy alapos okod van rá, amiért ezt meg kell tenned. ha alapos akkor most tedd meg. 2-3 hét az elegendő idő arra és nem annyira kellemetlen mint az anyakönyveztető előtt nemet mondani.

2014. aug. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Hát biztos nem örülnek, de még mindig jobb most, mint esküvő után.


Egyáltalán minek mentél bele az esküvőbe?

2014. aug. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
amúgy nő vagy vagy férfi? hány évesek, mióta vagytok együtt és miért gondoltad meg magad? harmadik?
2014. aug. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Mikor eljegyzett, akkor még biztos voltam magamban... Csak azóta változott néhány dolog.


Nő vagyok, 25 éves. Ő 27.

2 és fél éve vagyunk együtt.

Egy harmadik fél miatt döntöttem így, de ez bonyolultabb annál, minthogy találkoztunk, jól éreztük magunkat és most őt választom a vőlegényem helyett.

2014. aug. 4. 00:37
 7/18 anonim ***** válasza:
Ez kemény szitu ...bár volt már ilyen a világtörténelemben . Bárhogy is van ,inkább még most mondd le az esküvőt ,bármilyen kellemetlen/kínos is .
2014. aug. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Az tuti, hogy ha velem csinálnál ilyet, az összes költséget kifizettetném veled. Ritka aljas egy húzás. Na nem baj, majd rájössz, amikor a mostani nagy szerelem lelép.
2014. aug. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

Komolytalan vagy, ha ilyen gyorsan beujitottal egy harmadikat. Eretlen vagy a komoly parkapcsolatra, ami kicsit ciki a te korodban.


Szerintem ulj le gondolkozni magadrol.


Hogy a volegenyednek mit mondasz, es hogy allsz meg a csalad elott, ne lesz konnyu.

2014. aug. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, hogy kicsit meggondolatlanul mentél bele ebbe az egészbe, de ha már így alakult, akkor szerintem még mindig jobb, ha most szakítasz vele, minthogy egy rosszul sikerült házasság legyen belőle. Szerintem is lehet, hogy fiatal vagy még az elköteleződésre, ne siess vele, várd ki amíg tényleg megtalálod azt, akit kerestél. A 2,5 év nagyon rövid idő, mi 5 éve vagyunk együtt és szintén 25 vagyok. A kapcsolatunk alatt több kísértés is volt, de valahogy 1x sem tántorodtam el, mert mindent megkapok a páromtól, tényleg semmiben nincs hiányom, amit máshol kellene keresnem és meg sem fordulnak ezek a fejemben. Meg persze a legfontosabb, hogy szeretem.

A vendégek meg amúgy biztos nem fognak neki örülni, de ez van most már vállalnod kell az ezzel járó kellemetlenséget.

2014. aug. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!