Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt olyan, aki az esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, aki az esküvő előtt pár héttel (2-3) mondta le az egészet? Hogy fogadták a vendégek, a közeli családtagok?

Figyelt kérdés

Augusztus végén lenne az esküvőnk, elég sok vendéggel. Viszont én szakítani szeretnék...

Ne kezdjetek el itt lehordani mindennek, mert semmi értelme nincsen. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy aki volt már ilyen helyzetben, az hogy cselekedett, mik voltak a reakciók.


2014. aug. 3. 23:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%

Marhara nem a vendégek, meg a családtagok érzelmeivel kellene törődni, hanem a vőlegényével. Ennél nagyon szemétség csak az lenne, ha az esküvőn mondanál nemet.

Mondjuk jobban jar szerencsétlen, hogy nem mész hozzá, de ezt feldolgozni.... Baxus. Ne csodálkozz, ha minimum lekever egy pofont es elhord mindennek.

2014. aug. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Kemény szitu, és ha el akarod hagyni a vőlegényed, tedd meg most! Jobban jár nélküled, talál egy kapcsolatra érett lányt, aki nem hagyja ott két év után egy másik farokért.


Bonyolult a szitu, engem mégis érdekelne, mi az oka. A vőlegényed tett valamit, amiért szóba jöhet a harmadik fél, vagy unod a banánt, másra vágysz...?


A családtagok nem fognak örülni, senki, de inkább most, mint az oltár előtt, vagy válás legyen a vége.


De azt ugye tudod, hogy a vőlegényed egy ideig senkiben nem fog megbízni a te húzásod miatt?

2014. aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
2,5 év alatt már odáig jutottál, hogy egy harmadik kell? :D Nem semmi gyenge, jellemtelen ember vagy hallod-e.
2014. aug. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
69%
Miért akadnának ki a vendégek? Ők megspórolnak egy csomó pénzt, ezzel szemben aki ezt a lagzit fizeti, az elég rendes összegeket bukik.
2014. aug. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
36%
Nem számít akkor sem, ha Te lennél az első, a lényeg, hogy dönts belátásod szerint. Nyilván ezt már százszor végig gondoltad. Es igen rém kellemetlen lesz, de minden csoda három napig tart...akik meg igazán szeretnek azok pedig a javadat akarjak es végső soron a Te boldogságodat helyezik előtérbe majd....
2014. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Illene egyébként minden költséget megtérítened a szüleidnek, illetve a vőlegény szüleinek, amit már kifizettek az esküvő miatt.
2014. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
39%

2,5 év után még egy eljegyzés is korai, nemhogy esküvő...


Nyugodtam mondd le. A rokonok nem fognak meglepődni.

Ha már 6-7 éve együtt lennétek, akkor talán meglepődnének. Te a ti kapcsolatotok alig lehet több, mint egy "járás".

2014. aug. 14. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
71%

A sajátomat sajnos nem mondtam le, de ha megtettem volna, 10 évet spóroltam volna az életemből.

Szerintem csak magaddal törődj, nincs értelme sajnálatból (vőlegény, pláne nem a rokonság) belemenni egy halálra itélt házasságba! Ha majd gyerekeitek lesznek, vagy konfliktusaitok, csak még rosszabb lesz ilyen alapokkal...

Egyet saját káromon megtanultam:

Sz@rj le mindenkit, ez a Te életed!


Egyébként egy ismerősöm 3 héttel korábban mondta le. A rokonok-barátok reakciója? Legalább megspórolták a válást! :)

2014. aug. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!