Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Minek ekkora felhajtás egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek ekkora felhajtás egy napra? Kit érdekel?

Figyelt kérdés
Unokatesóm házasodik. De minek ez a nagy céco? Képes 300 ezerért bérelni egy helyet amin mindenféle lógós kristályok vannak. A ruhája is annyi amennyiből mi hónapokig elvagyunk mindenestől. Drága étel marha meg hal mindenféle saláta és torta ami vagy 5 emelet. De kérdem én minek? Nalunk egyszerű bérelt ruha van, általában háznál a lagzi és mindenki süt valami süteményt. Meg vagyunk hívva, de a zene is modern, szerintem ruham sincs ami ebbe az urizálásba beleillik. Anyukám azt mondja azért van mert ő már Pesten született. Mind ilyenek?

2014. aug. 6. 20:52
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/144 anonim ***** válasza:
95%
Ha az irigység fájna, ordítanál.
2014. aug. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/144 anonim ***** válasza:
94%

Nem sok..

Én egy 2000 lélekszám alatti településen nőttem fel, ott tartottuk az esküvőnket, ott is 70e volt a terembérlet( kristályok, és egyebek nélkül)

Mi s Bp, en élünk, nem keresünk havi300at( még ;) )

Ide jártunk egyetemre is, engem támogattak a szüleim, de nem sokkal jobban, mint ha otthon laktam volna, de nem is kellett több, diákmelóztam, öszöndíjqm volt.

A férjem fé arva, az anyukája már akkor megváotott munkaképességű volt( tehát a férjem tarttta el, a diákmelóból, árvaságiból, a tesójával együtt) mégis elvégezte az iskokát.

Mert akarta..

Ha nem akarod, akkor te aradhatsz a kisfaludba, de akkor ne siránkozz, hogy szegény vagy..azért vagy az, mert a akarsz maradni.

Nem kell a mártíromkodás..

Ilyen hozzáálással nem fogod agad jólérezni, ne menj el, rád ne költsenek legalább30e ftot a unokatesődék

2014. aug. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/144 anonim ***** válasza:
95%
Inkább örülhetnél, hogy ha már nagy szegénység van nálatok, mész, jól érzed magad, eszel egy jót. Gondoltak a csóró rokonokra is, tényleg szem*t dolog tőlök. Inkább maradj otthon&sajnáltasd magad, a sebeideg meg nyalogatni kell, mert neked annyira rossz, tenni se akarsz érte. Annyira nagy gáz csak nem lehet otthon, ha telik internetre :)
2014. aug. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/144 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező. Ha ennyire irigykedsz, és nem bírod elviselni más boldogságát, örömét, gazdagságát, akkor menj a pincébe, idd magad szarosra, és sírj a saját gennyes kis világodon, de ne másokat akarj basztatni a nyomorodért!

Igen, normális helyen -nem csak Pesten-, normális embereknél mindenki ilyen!

2014. aug. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/144 anonim ***** válasza:
95%

Már ne is haragudj, de az ilyenek miatt általánosítják a megyénket úgy, ahogy. Én is szabolcsi vagyok, nem gazdagok a szüleim, de jártam gimnáziumba, és azután alap volt, hogy főiskolára megyek, ahogy az osztályból mindenki.

A legtöbb barátomnak van diplomája. Nem, nem azért a barátaim, mert van diplomájuk, hanem még általánosból ismerjük egymást, és egyáltalán nem kirívó, hogy valaki főiskolára jár ebből a megyéből. Lusta vagy, irigy, és rosszindulatú.

Ja, tavaly volt az esküvőnk ugyancsak a megyében, a terembérlés volt csak 350 ezer+ kaja, koktélpult, dízsítés, és 160e volt a ruhám. Van munkahelyünk SZABOLCSBAN, és nem keresünk rosszul, szóval tudtuk finanszírozni ezt a "felhajtást". Le sem írom, hogy a fotós+videos mennyibe került, mert rosszul leszel. Ezzel csak annyit akartam mondani, hogy nem idióta kifogásokat kell keresni, hogy itt és itt lakom, ezért nem tanulok, stb. Én sem a falumban jártam főiskolára, hanem 500-km-rel messzebb, viszont én nem akartam messze költözni, de vagyok annyira talpraesett, hogy találtam állást itt is. A cégnél ahol dolgozom, többen mentek nyugdíjba, millió embert kerestünk könyvelő, munkaügy területre...és az a tapasztalat, hogy a fiatalok nem nagyon akarnak dolgozni, kellene a pénz,a divatos ruhák, a buli, a flanc, de tenni érte..azt már nem. Aztán irigykednek másokra, hogy nekik miből van ez+az....

30N

2014. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/144 anonim ***** válasza:
94%
Ez a menyasszony és a vőlegény napja lesz és nem rólad fog szólni. Had döntsék már el, hogy mit szeretnének és mire telik nekik. Nem vagyunk egyformák, ezt ne feledd!
2014. aug. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/144 anonim ***** válasza:
96%
Fél óra buszozás??? El vagy tévedve apukám. Én Budapesten laktam, Szigetszentmiklósra jártam dolgozni, és ha reggel 6-ra kellett mennem, akkor 4-kor indultam, hogy beérjek, pedig bkv busszal mentem. A melóm fél 9-kor kezdődik, ha jön minden, akkor is 25-30 perc, míg beérek, ha haza akarok menni apukámhoz szintén Bp.re, akkor több, mint egy óra. A kolléganőm Gödöllőről jár be. Ne legyünk már ennyire lusták, mert fél órát buszozni kell... Azért, mert nem feltétlenül panel házak között vagy körúton megy a busz, hanem szántóföld mellett (pl), attól nem kell többet utazni.... Öcsém, jó primitív vagy...
2014. aug. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/144 anonim ***** válasza:
86%
Tipikus buta írigy magyar vagy. Én is 21 vagyok és a 300 ezernek több mint a felét megkeresem egy hónapban, pedig még csak egy érettségim van. Beszélek angolul és egy kicsit japánul is. Ja és tudod mit, már az érettségi utolsó évében is dolgoztam és én tartottam el magam, mert a szüleim nem tudtak támogatni, viszont én többet akarok az élettől :) Nem mellesleg pedig Nógrád megyéből származom, még is feltudtam kerülni már középsuliba pestre. A koli olcsóbb volt, mintha itthon ettem volna. Kifogás mindig van, de tenni akarás sosem. Belőled az ég világon nem lesz semmi.
2014. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/144 A kérdező kommentje:
De draga a berlet! Nincs penz ertsetek meg!
2014. aug. 7. 20:45
 60/144 anonim ***** válasza:
85%
a kérdés nem erről szól...
2014. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!