Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Minek ekkora felhajtás egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek ekkora felhajtás egy napra? Kit érdekel?

Figyelt kérdés
Unokatesóm házasodik. De minek ez a nagy céco? Képes 300 ezerért bérelni egy helyet amin mindenféle lógós kristályok vannak. A ruhája is annyi amennyiből mi hónapokig elvagyunk mindenestől. Drága étel marha meg hal mindenféle saláta és torta ami vagy 5 emelet. De kérdem én minek? Nalunk egyszerű bérelt ruha van, általában háznál a lagzi és mindenki süt valami süteményt. Meg vagyunk hívva, de a zene is modern, szerintem ruham sincs ami ebbe az urizálásba beleillik. Anyukám azt mondja azért van mert ő már Pesten született. Mind ilyenek?

2014. aug. 6. 20:52
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/144 anonim ***** válasza:
100%

tudod it tpesten sem aaz van hogy fingunk egyet és az aranytömb kiesik a seggükből - komoyan nem tudom már máshogy leírni, hogy megértsd

itt is vannak szegények és gzadagaok

valakinek simán megy az élete, valakinek nem

van aki beleötöridk és valaki a kezét/láábt töri, hogelőrébb jusson

most lehet, hogy unokatesónak szerencséje volt, de akkor sincs jogod ezt mondani róla és elvárni, hogy ilyen stílusért cserébe pénzt adjon neked!!!!


tanulni sose késő, nem minden képzés pénz kérdése, van ösztöndíj, támogatás stb.

ott a neted nézz utána, ahelyett hogy szidod a mocsok pestieket!

de látszik, hogy te a sült galambra vársz és sose viszed semmire, mert csak a többit ócsárolod!


te mégis mit tettél az előrejutásért?

tanultál? képezted magad? ha kellett eltekertél a másik faluba egy jobb munkáért vagy inkább a szomszéd tehehét is megmérgezed, ha a tied is megdöglött?

2014. aug. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/144 anonim ***** válasza:
100%

21 éves vagy, és ennyire korlátolt az agyad? Felfogod te egyáltalán, amiket itt válaszolunk neked? Nem gondolkozol el azon, hogy esetleg veled illetve a gondolkodásoddal van gond. Mit képzelsz, hogy nektek is adhatnák azt a pénzt? tartoznak ők nektek, vagy mi? Micsoda rosszindulatú emberek vannak a világon. Inkább maradjatok otthon, ilyen vendégek jobb, ha nem mérgezik élete legszebb napját. Vedd fel inkább a hátsódat, és menj dolgozni, ahelyett, hogy a pestieket szidod, a saját lustaságod miatt. Nem csak Pesten tehetik ezt meg, és élnek ott is szegényebbek, akik nem tehetik meg. Nem tudom irigyelni senkitől amije van, és nem bírom azokat, akik ennyire szellemileg alultápláltak, hogy azt hiszik, csak Pesten esznek "marhát+halat."

A szabolcsi válaszoló voltam!

2014. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/144 A kérdező kommentje:
nem ertetek. nem azt akarom, hogy csak ugy adjnak penzt. Ha kertunk adtak, de nem szivesen kerunk mert megalazo. 4 embert hivtak meg tolunk. Utikoltseggel, szalassal, vacsoraval egyutt tobb mint 100 ezerbe vagyunk nekik. Inkabb lemondanam a meghivast es adja nekunk azt a penzt, mert abbol mi honapokig eszunk, mintsem, hogy hatalmas tanyeron kiskanal meretu meregdraga etelek egyunk pesten.
2014. aug. 8. 14:17
 84/144 anonim ***** válasza:
100%
Te meg azt nem érted, hogy a saját pénzüket arra költik, amire akarják...jelen esetben arra, hogy ott legyetek a nagy napon. Úgy néz ki, hogy nekik fontos annyira, hogy ott legyetek, hogy ezért ennyit fizessenek. Hidd el, én se értem, hogy miért...
2014. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/144 anonim ***** válasza:
98%

Inkabb lemondanam a meghivast es adja nekunk azt a penzt - pff mit képzelsz te???? milyen undorító és gusztustalan hozzáállás ez????? ki vagy te?????


ahelyett hogy elmennél jólkat ennétek, buliznátok, egy napra elfelejtenéd hogy kaki az életed. de nem...

2014. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/144 A kérdező kommentje:
na utolso vegyel szepen vissza! Csereljunk, gyere sz..rt lapatolni, gyomlalni, buzat kaszalni, fat hasogatni, ugy, hogy az egesz napi fizikai munka utan ures a hasad es ugy fekszel le es akkor legyen ekkora a szad ok?
2014. aug. 8. 14:29
 87/144 anonim ***** válasza:
96%

Penzt kerni nem megalazo, ha szukseg van ra.

A buszkeseget nem lehet megenni, es a nincsre nem is erdemes buszkenek lenni.

2014. aug. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/144 anonim ***** válasza:
98%

köszi de nem, tanultam, van dipolmám

most is épp új nyelvet tanulok - önerőből

van normális munkám


és hogy értem el? önerőből! szorgalommal! magamtól! nem a rokonoktól, nem a szomszédtól! magamból! magamért! hogy jó életem legyen és meg is lesz, de te meg még akkor is ott leszel, ahol vagy

tudod miért? mert ilyen emberek sose törnek ki, csak szidják akiknek sikerült!

ez vagy te, irigy és gonosz és rossz ember!

2014. aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/144 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kerdezo, mindez megvolt, es utana meg tanulni, ugyancsak ures gyomorral.

Masok is tuleltek azt, amin most keseregsz, csak nem irigykedtek arra, akinek van, hanem el akartak erni azt, ami a masiknak van. Elerni, meg a masikera vagyni.

Egyeseknek ehez kulfoldre kellett menni, ami szomoru, de a celok elerese, ha nem szerencses csillag alatt szuletett az ember, tenni kell, neha komolyan lemondani.

Ahogy a zsido mondas tartja:

"Legyel gazdag. Ha nem vagy gazdag, akkor tegyel meg mindent, hogy a gyerekeid gazdagok legyenek."

Es lehet vitazni arrol, hogy mi minden fer bele a "mindent"-be, de teny, hogy tenni kell.

2014. aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/144 anonim ***** válasza:
90%
Már csak azt nem értem, hogy hogy a fenébe telik internetre, ha enni sincs mit. Komolyan nem értem...
2014. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!