Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Minek ekkora felhajtás egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek ekkora felhajtás egy napra? Kit érdekel?

Figyelt kérdés
Unokatesóm házasodik. De minek ez a nagy céco? Képes 300 ezerért bérelni egy helyet amin mindenféle lógós kristályok vannak. A ruhája is annyi amennyiből mi hónapokig elvagyunk mindenestől. Drága étel marha meg hal mindenféle saláta és torta ami vagy 5 emelet. De kérdem én minek? Nalunk egyszerű bérelt ruha van, általában háznál a lagzi és mindenki süt valami süteményt. Meg vagyunk hívva, de a zene is modern, szerintem ruham sincs ami ebbe az urizálásba beleillik. Anyukám azt mondja azért van mert ő már Pesten született. Mind ilyenek?

2014. aug. 6. 20:52
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/144 A kérdező kommentje:
hagyjatok már..
2014. aug. 7. 22:53
 62/144 anonim ***** válasza:
93%
Akkor minek írtad ki a kérdést? :) Sejthetted, hogy milyen válaszok fognak érkezni.
2014. aug. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/144 anonim ***** válasza:
100%
Azt hitted majd mindenki igazad ad neked? Hát, láthatod, hogy itt csak neked nincs igazad. Kiírtál egy kérdést és mi hagyjunk? Annyira szánalmasan buta vagy.
2014. aug. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/144 A kérdező kommentje:
Igen mivel itt altalaban arra megy a verseny hogy ki a legcsorobb és azt szidjak akinek van penze...
2014. aug. 8. 11:15
 65/144 anonim ***** válasza:
100%

most téged kéne sajnálni az unaktesód meg ocsárolni?

miért is? mert tart egy lagzit, az Ő pénzéből, úgy ahogy Ő akarja?

ki vgy te hogy beleszólj?

savanyú a szőlő!

neked is telne rá, ha tennél árte, de kifogásokat tudsz gyártani azt látom.

bérletre nem futja, de netre igen?

2014. aug. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/144 anonim ***** válasza:
96%
Attól jobb lesz az életed, ha lenézed azt, akinek több pénze van? :)
2014. aug. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/144 A kérdező kommentje:
erdekes amikor vki azt irta hogy draga ruhaja van vn vagy sokba van az eskuvoje minden krvnak el van itt hordva...
2014. aug. 8. 11:52
 68/144 anonim ***** válasza:
100%

ja ha vki azt írja hogy egy millás a ruhája, arra én is néznék

meg több ezer embert hív meg

de itt egy egyszerű lagziról van szó

nem lesz akkora rongyrázás

a te vidéki lagzijaidhoz képest az lesz

am vidéken is megy a rongyrázás, ismerek olyat aki ott is minden szirszart megvett, ez nem vidék vagy város függvénye

pénztarca vagy hitel függvénye.

de ugye nem gondolod hogy mert te csóró vagy és nem futja semmire akkor a rokonságból senki se ünnepeljen meg semmit sem?

2014. aug. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/144 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, kérdező, nagyon sok mindent leírtak előttem, amiben teljesen igazuk van. És a kérdés sem erről szólt, az igaz.


De! Tény, hogy tehetnél sok mindent a sorsod javításáért. Van interneted, ez már egy jó alap! Tessék nyelvet tanulni, rengeteg anyag elérhető a neten. Én is épp azt csinálom, és az angolnál jóval nehezebb nyelvet kezdtem el. Nem is biztos, hogy szükségem lesz rá, de úgy vagyok vele, hogy pénzbe nem kerül, napi 1 órám van rá esténként (még nincsenek gyerekeim), így miért is ne? Tudom, lehetne helyette Éjjel nappal Budapest-et is nézni, de nekem ez a fontos. Lehet, hogy egyszer ezen múlik egy állás!


Ha neked is az lenne az előrejutás, belevágnál, nem a környezetedre hivatkoznál. Géped van, neted van, ezen felül egy füzet kell meg toll, és kezdheted is. És nem csak nyelvet tanulhatsz, tessék nekiállni egyéb informatikai alapismereteket összeszedni, ha jól megy a Word, Excel, Axcess, az már mehet is az önéletrajzba később, mert sok helyen elvárás.


Ha jól megy egy nyelv, amit kevesen beszélnek, később nagy előny lehet munkakeresésnél.

2014. aug. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/144 A kérdező kommentje:
Nem lesz rongyraza??? Ma halottam anyámtol, hogy a hely ahol a lagzi lesz egy elokelo hajo étterem, ahol 4-5ezrekbe kerulnek csak az elotetelek. Kb 200 embert hivtak meg. A tortajuk is flancos tobbszazezres kristalyokkal diszitett. A videkieknek meg a szallast is fizetik, de nem holmi panzioban...szal nem tom honnan szeded hogy nincs rongyrazas, nem olvastad el a kerdest vagy vmi, mert igenis van!!
2014. aug. 8. 12:21
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!