Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Minek ekkora felhajtás egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek ekkora felhajtás egy napra? Kit érdekel?

Figyelt kérdés
Unokatesóm házasodik. De minek ez a nagy céco? Képes 300 ezerért bérelni egy helyet amin mindenféle lógós kristályok vannak. A ruhája is annyi amennyiből mi hónapokig elvagyunk mindenestől. Drága étel marha meg hal mindenféle saláta és torta ami vagy 5 emelet. De kérdem én minek? Nalunk egyszerű bérelt ruha van, általában háznál a lagzi és mindenki süt valami süteményt. Meg vagyunk hívva, de a zene is modern, szerintem ruham sincs ami ebbe az urizálásba beleillik. Anyukám azt mondja azért van mert ő már Pesten született. Mind ilyenek?

2014. aug. 6. 20:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/144 anonim ***** válasza:
96%

Kifogásokat a legkönnyebb találni.

Az egyik barátnőm nem élt túl jó körülmények között, de tanult szorgalmasan, ahogy tehette, elment suli mellett dolgozni, korrepetált gyerekeket, nyelvet tanított.

Ma már több milliót visz haza havonta.


Ha ennyire irigy vagy, akkor el se menj. Nekik hót mindegy lesz, hogy nézik-e a savanyú arcodat, vagy sem.

Mert te ott nem fogod magad jól érezni, ezt borítékolom.

2014. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/144 anonim ***** válasza:
93%

"Valoszinuleg van miből fizetnie a szuleidnek!"


Az egyetemisták többségét nem támogatják a szüleik. Létezik ösztöndíj, van diákmunka és államilag támogatott képzés. Nem kötelező fizetősre menni és albérletben élni. És a többség nem városi családból jön. Csak akarni kell és tenni a dolgokat, nem csak rinyálni.

2014. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/144 A kérdező kommentje:
Az ország leprolibb megyéjében lakom! Ki akar itt nyelvet tanulni? itt azt is furcsállják ha az iskolában tanítják, mert minek? Korrepetálni nem tudok mert én se beszélek egyet se.
2014. aug. 6. 22:50
 44/144 anonim ***** válasza:
95%

Akkor kezdj el tanulni! Akár otthon is. Én angolul kezdtem el tanulni a net segítségével, 3 hete, és már az írott szöveg nagy részét értem, és összefüggő szöveget is tudok írni. Igaz, naponta rászántam 1-1,5 órát a gyakorlásra, nem másokra irigykedtem. Vannak levelező tanfolyamok is, azt tudod munka mellett is csinálni, biztosan találsz olyat, ami érdekel. Nem is kell, hogy főiskola vagy egyetem legyen ha azt nem tudod megfizetni, sok esetben egy felsőfokú okj-s papírral is boldogulsz. Máris több esélyed van kitörni a szegénységből.

Attól még, hogy szabolcsi vagy, nem kell leragadnod ott, el tudsz költözni, más megyébe (akár országba is), ha máshol jobbak a lehetőségek.

2014. aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/144 anonim ***** válasza:
96%

"Ki akar itt nyelvet tanulni? "


Hát helyetted más biztos nem fog.

Interneted van. Mi a probléma a nem akaráson kívül?

2014. aug. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/144 anonim ***** válasza:
93%

"Az ország leprolibb megyéjében lakom! Ki akar itt nyelvet tanulni?"


Az aki nem ott akar megoregedni, hanem szeretne tovabblepni?

2014. aug. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/144 anonim ***** válasza:
95%

Nezd! Minden ember mas anyagi/tanultsagi haterrel rendelkezik. Hogy ki honnan jon, azt nem lehet megvalasztani, de, hogy mi lesz belole a vegen, azt igen. Ha nem vegy megelegedve a mostani eleteddel, valtoztass! Egyedul te vagy az, aki megteheti, de azert kemenyen meg kell dolgozni, mert a kifogasok nem visznek elore.

Ami az eskovot illeti...mindenkinek mas az igenye, illetve amit a penztarcaja megenged. Ha az unokatesodnak nagy, flancos eskuvoje lesz, akkor az lesz. Mivel nem neked kell kifizetni, nincs beleszolasi jogod. Nyeld le a bekat es tartsd tiszteletben, hogy o erre vagyik. A te eskuvod majd olyan lesz amilyet te jonak tartasz.

Amugy egyertelmu, hogy az irigyseg beszel beloled. Ha te lennel olyan anyagi korulmenyek kozott, nem igy velekednel...

2014. aug. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/144 anonim ***** válasza:
91%

Elmosolyodtam a válaszok elolvasása végén... :)

Mind igaznak gondolom.

Azt is gondolom,hogy ha lenne pénzetek,te is akarnál ilyet.Nem csak Pest... szimplán,aki város közelében nőtt fel,kicsit szélesebb látókörű.Diploma nélkül én se várnék a minimálbérnél többet.Ezek szerint csoda,hogy interneted van...?

A nyelv tanulás is már alap dolog.Mindenki tud tenni a jobb helyzetéért.300 meg tényleg nem sok.

Meg kell értened,hogy nyilván ők se éreznék jól magukat a ti lagzijaitokban,de legalább nem lennének önzők.

Ha van pénzük,azt csinálnak vele amit akarnak.Örülnek,hogy telik olyan lagzira,amit szerettek volna.

Kb az a lagzi,amit leírtál,nálunk egyenlő egy karácsonyi vacsorával.Én pl az ilyen lagzira nem tudnék emlékezni,mert számomra nem különleges.De számodra meg az.Mindenki máshogy él.Ennyi erővel le kéne szólnod azokat a nemzeteket,ahol a nők nem fehér ruhában házasodnak...mert az más...?

2014. aug. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/144 anonim ***** válasza:
91%

juj de irigy vagy!

fél óra buszozás? mert pesten nem utaznak az emberek iskolába/munkába?

maradj otthon kapálni akkor!

2014. aug. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/144 anonim ***** válasza:
96%

Hagyjátok már!

Nem akar ő változtatni, csak szidni a "bunkó" pesti rokonokat, mert nekik telik flancos esküvőre, neki meg nem. Dögöljön meg a szomszéd lova is hozzá állás!

2014. aug. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!