Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az anyósom azt akarja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyósom azt akarja, hogy az ő ruhájában menjek férjhez. Hogy mondjam meg hogy én ezt fel nem veszem?

Figyelt kérdés

nagyon jóban vagyunk és most, hogy megolt az eljegyzés elmondta, hogy ő mindig a lányának tartogatta a ruhát, de a lánya nem fért bele, így nekem adja,

.hogy mindig az volt az álma, hogy ráhagyományozza valakire. meg hogy élete legszabb napja lesz, mikor a legkisebb fia feleségül veszi a szerelmét, aki ezt a ruhát viseli, maiben ő is megkötötte a boldog házasságát. és hogy anno ez a ruha milyen divatos volt, mindenki irigyelte, mert akkoriban nem volt pénz ám ilyenre(csak ők jó módúak voltak akkoriban), külön neki varrták a legszebb anyagból. de nagyon csúnya! kb így néz ki: [link]

csak még ráadásul a nyaka is zárt és tiszta buggyos a válla. de amúgy ugyanilyen anyag. most hogy mondjam meg neki? nem akarom megbántani.


2010. jan. 13. 17:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/112 anonim ***** válasza:
76%
alakitasd át ugy lehet hogy jobb lesz!
2010. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/112 anonim ***** válasza:
100%

:-) (marmint a ruha)

Hat pedig szerintem mindenkepp meg kell mondanod neki, nincs mas ut.Persze ne ugy mondd, hogy "fuuujj, dehogy veszem fel", hanem mondd azt,hogy te mar kineztel magadnak egy masikat, vagy talalj ki valamit, tudod, valami kis hazugsagot.De ne engedd, hogy raderoszakolja, mert vegulis ez a te nagy napod, es abban kell lenned, ami tenyleg jol all.A pasid mit szol hozza?

2010. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/112 anonim ***** válasza:
20%
nehéz helyzet... Hát nemtudom talán szánd rá magad hiszen ha te is szereted a párod és az anyosodat is akkor mért érdekelne hogy mi van rajtad a lényeg hogy szereted öket nem ? :)
2010. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/112 anonim ***** válasza:
96%

Jaj anyám te szegény :D Hát nem túl rendes tőle, hogy ilyen helyzetbe hoz... Szerintem a párodnak kéne beszélnie vele... mégis csak az ő anyukája... Vagy ez elvileg titkos? Ha nem akkor egyszerű, üljön le vele és mondja el, hogy ő nem szeretné.

Ha titkos, akkor is meg lehet említeni, mintha poén lenne, hogy: "ugye anyu nem tukmáltad a gizire(ez vagy te:)) az esküvői ruhádat?" Vagy valami hasonló :)

De te is megmondhatod... Őszintén, hogy igazán megható gesztus és te nagyon értékeled, de értse meg, hogy neked nem tetszik... és tudod, hogy a fiának se tetszene!!! És mivel örökre szól a dolog, szeretnél a leggyönyörűbb lenni ezen a napon. Ha normális, akkkor meg fogja érteni... De semmiképpen ne hagyd!

2010. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/112 anonim ***** válasza:
56%
(3. vagyok) vagy beszéld meg a párodal és együt probáljatok rá hatni ha semmiképen nem akarod , de szerintem szép hagyomány még ha ronda is a ruha :) ( 21 éves lány vagyok)
2010. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/112 anonim ***** válasza:
89%
az elozo vok.Amugy tenyleg jo otlet az elso, nem tudnad ugy atalakitani, hogy jo legyen?Vagy egyaltalan megengedne, hogy szetszabjak?
2010. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/112 anonim ***** válasza:
26%

na figyi: a ruha ha olyan mint a képen akkor nem ronda, nagyon is jó, barátkozz meg vele, marha nagy szó, hogy jóba vagy a leendő anyósoddal.

ő is csak egy anya gondolkozz egy kicsit. nekem is lesz gyereked, lehet, hjogy fiú lesz és afiús anyós leszel egykoron, mit éreznél, amikor a legjobbat akarod valakinek és az huzogatja az orrát?

ok. ne vedd fel, de legalább csináltass fotókat ígérd meg, hoyg menyasszonytáncra felveszed, az 40 perc alatt élemegy és attól még válthatsz piros, vagy lila menyecskeruhára is .

ha van pénz új ruhára akkor vegyetek újat de ezt is vedd fel és akkor tutira a szívében maradsz.esetleg kérdezd meg megengedné -e hogy alakíttass rajta, mert úgy még szebb lenne.

szerintem ezt nehéz bántás nélkül megmondani, hoyg jó-jó de nekem nem kell.

én így látom.

örülj, hogy szeret.

2010. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/112 anonim ***** válasza:
96%

Kedvesen, de őszintén.


Egyetérthetsz vele, hogy ez a ruha tényleg divatos VOLT, ér tényleg mindenki irigyelte (MÚLT IDŐBEN). De változnak az idők, változik a divat, ráadásul neked más az ízlésed, mint neki. Hogy ez a ruha az ő álma volt, nem a tiéd.

2010. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/112 anonim ***** válasza:
93%
így van, ne hagyd! Ezek a hozzászólások meg, hogy szabasd át, meg légy jóba az anyóssal, meg hasonlók... borzasztó, ti is így álltok ki magatokért??? Anyósodtól kapsz egy matyóhimzéses ruhát, akkor átszabatod, átfesteted? Könyörgöm, nem tetszik neki!!!!!!!!!!!!
2010. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/112 A kérdező kommentje:

elnézést a hibákért, csak most jöttünk haza és kicsit ideges vagyok, nem tudom mit tegyek.

fel is kellett mindjárt próbálnom, de mivel kicsit nagy azt mondta, hogy ő majd átalakíttatja, mert ez lesz az ő ajándéka nekem. nyugodjak meg, nekem nem lesz vele dolgom, bevetet belőle, hogy pont tökéletes legyen. és milyen jó lesz majd a mi eskövői képünket az övék mellé tenni. úgyhogy nem hiszem, hogy engedné átalakítani. ráadásul annyira rondán áll, hogy nem is lehetne vele mit kezdeni.

2010. jan. 13. 18:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!