Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői Menetrend? Mi utan mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői Menetrend? Mi utan mi következik?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy a ceremónia is az etterembe lesz tartva , pl 17 órai kezdessel. A fotós dél körül érkezik, es a beállított kepek kesziteset is a helyszínen, környeken megoldjuk. Mikor kezdjünk keszülődni? Mikor kezdődjön a vacsora? Torta előtt vagy utan van a menyasszony tánc?
2014. aug. 20. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Leírom a mienk hogy volt hátha ad egy kis inspirációt :) nálunk 16:00 volt a szertartás mi elötte 2 órakor mentünk fotózkodni, aztán megvolt a szertartás utána mentünk az étterembe ott volt egy vendégfogadás (pezsgő+ sütik) 18:00- kor tálalták a vacsit, utána nyitótánc, majd buli. 22:00-kor jött a torta, majd egy kis játék és további buli, 0:00- kor gyertyafénykeringőztünk és elmentünk átöltözni aztán további buli és 03:00-kor zártuk a bulit. :) nem voltak üres járatok jól kitöltöttük az időt. Mondjuk nekem "könnyű" volt hisz ez a szakmám, rendezvényszervező vagyok :)
2014. aug. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk valami ilyesmi lesz:


15:00-tól Vendégvárás, előtte fotózkodás

16:00 Polgári szertartás

17:00 Templomi

18:30 Vacsora

20:00 kb Nyitótánc

Buli

Slideshow (gyerekkori és közös képek, videók)

21:00-22:00 Torta

Játékok, buli

23:00 Menyecsketánc

2014. aug. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy hülyen hangzik es nem tudom hogy szokás e vagy nem, de en egyszerre szeretnék megjelenni a vőlegennyel, és jó lenne ha akkor es ott látnának előszőr minket a vendégek báli diszben.. ezt hogy lehet megoldani? a vőfély fogadja a vendégeket?
2014. aug. 20. 19:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi 1 órára mentünk fotózni, és mire visszaérkeztünk, a vendégek már nálunk voltak, és akkor láttak meg minket amikor beléptünk az ajtón.

Persze anyu és a férjem barátja, aki a sofőrünk volt, már látott előbb.

16:30-kor volt a szertartás, utána fotózás, és 18:30-kor kezdődött a vacsora.


Én a készülődést 7:30-kor kezdtem a fodrásznál

2014. aug. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A fotós csak a beállított képeket csinálja déltől, vagy még készülődős fotókat? Ha készülődős is, akkor olyan fél 11-11 körül csavarózza be a hajad a fodrász, hogy a fotós mér a fésülésről-berakásról tudja a képeket csinálni. Smines kisminkelhet, azzal könnyű később kamuképeket készíteni (odanyúl az ecsettel a szemedhez meg ilyesmi)

Vendégeket az örömszülők fogadják, ha nem akarjátok, hogy titeket lássanak a vendégek.

17-től szertartás, ez kb. 25-30 perc, a műsortól függően, utána még legalább fél óra gratulációkra.

Ha a vőfély mond "vicces" dumákat a vacsora előtt, akkor is legkésőbb fél 7-re már megkezditek a vacsorát.


Táncolást általában úgy szokták, hogy vacsora után tánc, aztán 10 körül a torta, aztán megint táncolás. Menyasszony táncot még nem láttam, nálunk menyecsketánc van, az éjfél után.

2014. aug. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kreatív portrésorozat elkészítését a déli órákra tenni a legnagyobb szívatás amit a fotóssal és saját magaddal csinálhatsz. A Nap magasan jár, hatalmas árnyékokat rajzol az arcokra (ezeket ki lehet ugyan villantani 2-3 vakuval de erre alkalmas cucca csak a felső kategóriás fotósoknak van és nekik sincs ezzel könnyű dolguk), hunyorogni, izzadni és az izzadtságtól csillogni fogtok. A fotózást napkelte vagy napnyugta környékére időzítsétek ha jó képeket szeretnétek magatokról.
2014. aug. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!