Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A barátnőmék összeházasodtak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmék összeházasodtak, barátoknak buli?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmék összeházasodtak szűk családi körben. Most a barátoknak egy bográcsozás lesz és azt mondták hogy italt vigyen mindenki. Két hete szóltak. Ilyenkor milyen értékben illik ajándékot vinni? 3 napos buli lesz, én csak néhány órára tudok menni. Nem túl közeli barát, a múlt évben 1X találkoztunk, viszont nem vagyunk rosszban sem. Tanácstalan vagyok...
2014. aug. 21. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor mindig kicsit önző vagyok, s általában olyan italt viszek, amit én szeretek.


Ajándék. Célszerű lenne valami hasznossal megdobni őket, ami ami a közös életükben is jól jön, de ha nem akarsz sokat költeni, meg a kapcsolatotok sem olyan szoros, akkor valami apróságot...teszem azt, most a hasamra ütök, egy teás készletet :) Te ismered őket valamennyire.


De ha nem elvárás a nászajándék, akkor vigyél nekik valami finom minőségi italt. Ha mégsem jön be nekik tovább adhatják.


Vagy a házasságuk emlékére graviroztass egy boros üvegre valami rájuk jellemző dolgot. Vagy csináltathatsz szintén boros üvegre a képükkel cimkét. Ezt tiszta véletlenül tudom, hogy 5000 forintból ki lehet hozni. Igazából a bor minőségétől függ.

2014. aug. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ami már megvan: vettem egy szép "csatos üveget", tettem bele

nagyon finom/minőségi házipálinkát és festettem rá akrilfestékkel. (rájuk jellemző dolgokat)+ a házasságuk dátumát meg a nevüket.

De ezen kívül szeretnék még valamit. Egy jobb üveg whiskey megfelelne pluszba? Nem akarok szégyenkezni az ajándékom miatt. :S Viszont ők sem szóltak hónapokkal ezelőtt...

2014. aug. 21. 19:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi!? A házi pálinkának majd 10 ezer literje a boltban. Ha megvan 1 liter akkor én már mást nem vinnék... Max egy 6-os pack sört.
2014. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ne bolondulj meg, a finom házi pálinka, egy vagyon azok szemében akik értékelik :) Tényleg max sört, és kész.
2014. aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Fél literes az üveg.

De ők az italt a bulira értették.

Ezt ajándéknak szánnám, mivel tudom hogy szeretik a jó pálinkát. (ki nem?:) )

Amúgy néhány sört is viszek, az alap.

Azért tettem fel a kérdést, hogy más szerint ez elég-e vagy még valami kellene. Porfogót nem akarok venni, mert tudom h én sem örülnék neki. Pénzt meg hát úgy adni, hogy 2 hete szóltak...hát...

2014. aug. 21. 20:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Pénzt semmiképp, ez nem ugyanaz mintha lagziba hívtak volna.
2014. aug. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Off: Milyen az a 10ezres hazipalinka? En literet 3000ert veszem es nem bolti pacsmagrol van szo.Gondolom ezt a szamot az a valaszolo elirta...
2014. aug. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Feketén lehet, hogy annyiért veszed... De ezt nem kellene itt híresztelned :D
2014. aug. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát én sem tudom elképzelni, mi lehet olyan drága a pálinkában. Én a helyedben inkább azt nem híresztelném, hogy jól átb.tak :D Hidd el, apósom borász, ezzel és pálinka értékesítéssel foglalkozik, hidd el, hogy nem kerül ennyibe a jó pálinka :D
2014. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aham. Oks.
2014. aug. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!