Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 70 fős lagzira, mennyi alkohol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

70 fős lagzira, mennyi alkoholt kell vennem? Tudom h attol fugg milyen a társaság, de akinek volt 70 fos lagzija, esetleg szulinapi bulija, adhatnatok valami irányt.

Figyelt kérdés
Igazabol fiatalabb tarsasag lesz, keves ember lesz 50-en felul... nem mondanam h alkoholista tarsasag, de a lagzin biztos fognak alkohol fogyasztani, eddig van 30 uveg hazi pálinka, 8 uveg Jäger, 8 Jim Beam, 2 Fernet citrus, 2 Becher, még gondoltam 8 uveg vodkat, meg persze bor (fogalmam sincs mennyi kene)

2014. márc. 12. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

30 üveg pálinka 70 emberre? Ez több, mint elég.


Inkább még némi bor és sör kellene.

2014. márc. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
bor sztem 10 liter, lehet pl. 5l vörös, 5l fehér vagy rosé.
2014. márc. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Én úgy számolnék, hogy az ital mennyiségét és töménységét összeszorzom. Pl. egy 40%-os tömény 2 dl-re 80.

Én fejenként 100-at számolnék, és akkor még lazán vagy, mert sokan nem fognak ennyit meginni.

Hogy ez miből jön össze, ízlés kérdése.

2014. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

ja és a 30 üveg pálinka sztem több, mint sok...

10 üveg is elég (sok).

2014. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3 l vodka

5 l jager

2 üveg whiskey

4 ü női pia krémlikőr és cherry

még volt valami rövid de nem emlékszem


10 l pálinka..


a pálinka hamar elment, pia is maradt valamennyi, hajnalra már mindenkinek mindegy volt mit iszik..amit értek


azt mondták sok lesz, hááááát pont nem lett kevés (senki nem tudta, hogy annyi maradt amennyit ott láttak), de nálunk vegyes volt a korosztály, kb 70 felnőtt,akik közül többen nem isznak

plusz megvolt, ha éjjel mégis kevés lesz (ez volt a rémálmom, akkor hogy honann hozatunk:P


szerintem sokat számoltok

30 üveg pálinka, ha mindenki fél üveggel csak abból megiszik akkor az már majdnem elég(erős túlzással)..nem csak rövidet isznak majd..azért rátok se ragadjon



bár ha az üvegek nem literesek mint nálunk voltak... akkor reális:)



bor..

bnekünk 50 l volt

15 fehér 25 rosé a többivörös.

a fele ment el, de ennyi kellett eloszva az asztalokon..

50 l es söröshordóban maradt vagy 10l


de mi nem nyáron esküdtünk, hanem 10-12 fok volt ősszel!!!!!!

2014. márc. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
miért 0%-ban hasznos a válaszom?????
2014. márc. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

"30 uveg hazi pálinka, 8 uveg Jäger, 8 Jim Beam, 2 Fernet citrus, 2 Becher, még gondoltam 8 uveg vodkat"


Vazzeg, hívjatok már meg! :D

Sört vegyél még.

2014. márc. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fu nagyon szépen koszonom a válaszokat! Nekem is az a rémálmom h valamire majd azt kell mondani : ,,Elfogyott,, , alkohol nem romlando, majd elfogy lesznek meg szulinapok,stb... :D a pálinka szerintem is sok lesz :D de már megvan, most mar legalabb azzal nem kell foglalkozni :D sorre is gondoltam! bár ugy voltam h nem lesz de ha 40l elfogyott akkor talan be kéne szerezni azt is! mindenki valasza szamomra 100% volt :)
2014. márc. 13. 05:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!